حفظ پایداری تولید محصولات کشاورزی اولویت جهادکشاورزی

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: حفظ پایداری تولید محصولات کشاورزی اولویت نخست جهاد کشاورزی در تامین امنیت غذایی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ فاطمه خمسه، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در آئین تکریم و معارفه سرپرست معاونت تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: این استان در تامین محصولات کشاورزی به ویژه گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ و شیر جزو استان های پیشرو است و این پایداری تولید حاصل تلاش و همکاری تشکل ها و تعاونی ها و برنامه ریزی و سعی و کوشش  همکاران  معاونت تولیدات دامی در پیشبرد سیاست های وزارت جهادکشاورزی است.

به گفته او در بررسی های انجام شده خوشبختانه استان قزوین جز استان هایی بود که در زمینه تامین و توزیع نهاده ها مشکلی نداشته و این موفقیت از تلاش همکاران حاصل شده است.

خمسه گفت:  با وجود هجمه های فراوان به جهاد کشاورزی در تامین نهاده ها تولید همچنان  انجام می شود و این نشان از تلاش این سازمان برای حل مشکل بهره برداران است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: این هماهنگی در امر تولید و تامین نهاده ها نتیجه همراهی کلیه بخش ها و حمایت و پشتیبانی مسئولان  به ویژه استاندار و سایر عزیزان است.

خمسه گفت: با وجود جنگ اقتصادی و تحریم کشور نباید مشکلی در تامین نیاز های اساسی مردم ایجاد شود و تمام تلاش ما این است که  با افزایش تولید  نیاز مردم را تامین کنیم.

به گفته او افزایش شاخص اقتصادی بخش کشاورزی کشور گواه تلاش جهادی همکاران و بهره برداران در عرصه تولیدات کشاورزی است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در پایان با قدردانی از خدمات علی شاپور زاده؛ حمیدرضا عزتی را به عنوان سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی  سازمان جهاد گشاورزی استان منصوب کرد.

همچنین خانم خمسه در حکم دیگری مهندس علی شاپور زاده به سمت مشاور عالی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین منصوب کرد.

46

کد خبر 1470961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =