مجلس ستاد انتخاباتی زودهنگام شده است /مردم کیلویی چند؟/ نارضایتی کاربران خبرآنلاین از عملکرد بهارستان نشینان

کاربران محترم خبرگزاری خبرآنلاین انتقادات قابل توجهی از نمایندگان مجلس یازدهم داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حاشیه‌سازی وکیل‌المله‌ها بعد از هفت ‌ماه حضورشان در خانه ملت تمامی ندارد و هر روز ماجرایی جدید از بهارستان به گوش می رسد. یک روز کمر بستند تا نماینده ای را از نشستن بر صندلی خانه ملت منع کنند و روز دیگر فریاد بر سر محمد جواد ظریف بلند کردند؛ از استیضاح رئیس جمهور گرفته تا استیضاح هیات رئیسه مجلس را هم در کارنامه خود دارند. 

اما جنجال‌های مستاجران جدید بهارستان با وجود توصیه ها و تذکرها از سوی رهبر انقلاب، این روزها دامن قانونگذاری را هم گرفته است. ماجرای ترافیک طرح ‌ها و قوانین های عجیب و غریب وکیل المله‌های بهارستان نشین، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. به طوری که هنوز پیشنهاد برای ارائه یک طرح تمام نشده طرح دیگری پیشنهاد می کنند آن هم با قید فوریت، از شفاف شدن آراء تا طرحی برای افزایش جمعیت آن هم با عنوان «طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده». 

این روزها هم درحالی مجلس یازدهم خود را مشغول اصلاح قانون انتخابات کرده اند که از نگاه برخی تحلیلگران مسائلی مهمتر از مباحث انتخاباتی برای رسیدگی در پارلمان وجود داشته است. این درحالیست که برخی دیگر این نگاه را قبول ندارند و مشغول شدن مجلس به قانون انتخابات و اصلاح آن را یک ضرورت می دانند.

در همین راستا، خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران محترم خود پرسیده بود:« به نظر شما در هفتمین ماه تشکیل مجلس یازدهم فکر می کنید کدام شعارها به عمل تبدیل شده است؟»

 خدا به حال ما و بچه های ما رحمی کند

اکثر کاربران خبرآنلاین از مجلس یازدهم انتقاد کردند و بر این باورند که نمایندگان فقط به منفعت خود فکر می کنند. مثلا علی نوشت:« مهمترین کاری که مجلس میتونه انجام بده یه فکری به حال معیشت مردم بکنه یعنی مردم تو نون شبشون موندند، تا حالا که چیزی از این نماینده ها ندیدیم امیدوارم به خودشون بیان و کار رو شروع کنند رئیس مجلس هم که خیلی خوب فقط حرف میزنه اونم حرفای پوپولیستی، وای به حال این ملت بدبخت.»

فردی هم در پاسخ به علی نوشت:«معیشت چیه آقا ؟...... اینها باید پدر رقیب سیاسی را بیاورند .... مردم کیلوی چند» 

عسکر ایوبی هم برای خبرآنلاین نوشت:« فقط دنبال منافع همفکران خود و بخش بسیار کوچک از جامعه هستند چرا که خودشان هم با مشارکت حداقلی مردم به مجلس رسیدن.» 

کاربر ناشناسی نیز با اشاره به مشارکت حداقلی مردم در انتخابات مجلس نوشت:« این مجلس چنان بلایی سر مردم می آورد که در دوره بعدی همه مردم در انتخابات شرکت کنند و متوجه می شوند شرکت نکردن در انتخابات چه عواقبی دارد.» دیگری هم نوشت:« همه اش درگیر مخالفت با عملکرد رییس جمهور بودند در واقع عملکردشان در ارتباط با مردم صفر.» 

کاربری برای خبرآنلاین نوشت:« این مجلس فاجعه است. فقط خدا به خیر بگذراند. مدام قوانین را دور می زند.» فردی نوشت:« بابا ولمون کنید مردم کیلو چنده؟ اخه چنددرصد مردم رای دادن؟ بنده خدا ها اون اقلیتی هم که رای دادن پشیمونن حالا فعلا یکم از برجام و تحریم و FATF کاسبی کنند انتخابات ریاست جمهوری رو هم بگیرن تو مشتشون بعد....... مگر خدا به حال ما و بچه های ما رحمی کنه.»

همچنین فردی نوشت:« والله تنها احساسی که من از این مجلس دارم اینه که آقای قالیباف داره با روحانی لجبازی میکنه با تمام وجود انگار داره ضد روحانی رفتار میکنه یه چیزی دیگه هم مجلس شده ستاد انتخاباتی زودهنگام قالیباف.»

عملکرد مجلس در حد 100 درصد خوب بوده!

در این میان تعداد اندکی از عملکرد مجلس یازدهم اعلام رضایت کردند. به طور مثال، چنگیز ساریدیشیان برای خبرآنلاین نوشت:« بسیار مجلس خوبی است. انقلابی، استکبارستیز، ولایتمدار، عزتمند و در خدمت مستضعفین.» 

رضا هم نوشت:« به نظر من عملکرد مجلس انقلابی در حد 100 درصد خوب بوده » دیگری نیز نوشت:« عدالت محوره.» 

27215

کد خبر 1471131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =