۱۱ نفر
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
بازی «سایه انتقام» رونمایی خواهد شد

بازی «سایه انتقام» که با بهره‌گیری از قابلیت‌های موتور بازی‌سازی یونیتی و در ژانر بازی تیراندازی ساخته شده است، در سالگرد شهادت حاج‌قاسم سلیمانی، رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بازی موبایلی «سایه انتقام» که در حوزه نبردهای هوایی و پهپادی با فرماندهی سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی طراحی و تولید شده است، دوشنبه ۱۵ دی، هم‌زمان با ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی رونمایی می‌شود.

این بازی که با حمایت مرکز نوآوری و شتاب‌دهی رایمون از حامیان ساختار حمایتی همگرا در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سرمایه‌گذاری شده است و قابل اجرا برای پلتفرم اندروید و برای تمام گوشی‌های با اندورید ۵ به بالا قابل استفاده است.

این بازی به انگیزه‌ معرفی برخی از توانمندی‌های نظامی جمهوری اسلامی و زنده کردن یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، روند تولیدش از سال گذشته و بعد از شهادت حاج قاسم آغاز شد و حالا در نخستین سالگرد شهادتش رونمایی‌ می‌شود.

پایه این بازی بر اسـاس حملات پهبادی ۵ پهباد فوق پیشرفته ایرانی در مأموریت‌های مختلف به منافع و پایگاه‌های دشـمن و نیروهای تروریستی در خارج از خاک کشور است. این مواضع شامل ساختمان، وسایل حمل و نقل و پیاده نظام دشمن است که در هر مرحله با دستورالعمل‌ها و اهداف مشخص با فرماندهی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مورد حمله پهبادهای ایران قرار می‌گیرند.

به گفته علیرضا حقیقی‌قریب، مدیر عامل مرکز نوآوری و شتاب‌دهی رایمون، برای تولید بازی «سایه انتقام»، پنج پهپاد مهم ایرانی با کارآیی‌های چند منظوره که طی ســـال‌های گذشـــته رفته رفته پیشرفته‌تر شدند، توسط تیم هنری بازی به صورت اختصاصی طراحی و مدل‌سازی شدند.

همزمان با تولید و رونمایی از این بازی، سیدمحمدعلی سیدحسینی، معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای نیز از تخصیص حمایتی ساختار همگرا به این مرکز خبر داد و گفت: «با در نظر گرفتن مرکز نوآوری و شتاب‌دهی رایمون به عنوان یکی از مبادی ساختار حمایتی همگرا، این مجموعه می‌تواند یک تیم بازی‌سازی را برای عضویت در رتبه غزال به این ساختار معرفی کند تا آن تیم از اعتبار حمایتی به ارزش ۲۰ میلیون تومان برخوردار شود. ضمن این‌که اعطای رتبه غزال به این تیم بازی‌سازی معرفی شده از سوی رایمون مدیا بدون ارزیابی‌ در ساختار حمایتی همگرا انجام می‌شود.»

بازی «سایه انتقام» با بهره‌گیری از قابلیت‌های موتور بازی‌سازی یونیتی ساخته شده و به گفته حقیقی زبان اصلی آن انگلیسی است. ژانر بازی تیراندازی است و شامل ۳۶ مرحله و در آن تنوع سلاح شامل انواع موشک، تیربار و بمب وجود دارد. ضمن این‌که سعی شده مهم‌ترین بخش بازی، یعنی گیم‌پلی آن بسیار روان و کاربر پسند طراحی شود. دوربین بازی نیز از زاویه دید پهبادها و از بالا با دو قابلیت معمولی و دید در شب طراحی شده است.

۵۷۵۷

کد خبر 1471687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =