۰ نفر
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
رئیسی: کولبری قانونی شود

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه "قاچاقچی اصلی همان کاخ‌نشینی است که از عده‌ای کوله‌بر سوءاستفاده می‌کند" گفت: کوله‌بری یک مسئله است و قاچاق حرفه‌ای یک مسئله دیگر؛ باید با جریاناتی که از کوله‌برها سوءاستفاده می‌کنند برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای شورای تأمین استان کرمانشاه اظهار داشت: وزارت صمت، گمرک و نیروی انتظامی با اجرای مصوبه دولت و فراهم کردن زیرساخت‌های بازارچه مرزی در کرمانشاه، زمینه را برای قانونمندکردن فعالیت کوله‌بران فراهم کنند.

رئیس قوه قضائیه افزود: ما به عنوان حکومت مسئولیت داریم؛ هر دستگاهی در این زمینه اعم از قوه قضاییه و نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و وزارت بهداشت و غیره باید وظایف کار خودشان را انجام دهند.

رئیسی خاطرنشان کرد: اینکه ما کاری که انجام می‌شود را ساماندهی نمی‌کنیم و بعد افراد را به عنوان «متخلف» تلقی می‌کنیم اصلاً قابل قبول نیست و این قطعاً ناتوانی محض است.

وی با بیان اینکه "قاچاقچی اصلی همان کاخ‌نشینی است که از عده‌ای کوله‌بر سوءاستفاده می‌کند" افزود: کوله‌بری یک مسئله است و قاچاق حرفه‌ای یک مسئله دیگر و باید با جریاناتی که کوله‌برها را سازماندهی کرده و از آنها سوءاستفاده می‌کنند برخورد کرد.

47231

کد خبر 1473962

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =