کشف بیش از ۲۸ تن روغن‌نباتی احتکار شده در ارومیه

بیش از ۲۸ تن روغن نباتی احتکار شده در ارومیه کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ایرج مرندی سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، گفت: در روزهای اخیر طی بازرسی از انبار کالاهای اساسی در مرکز استان بیش از ۲۸ تن انواغ روغن نباتی احتکار شده در دو انبار کشف و ضبط شد.

وی افزود: انبارهای سطح استان باید در سامانه جامع انبارها ثبت شوند و ورود و خروج کالاها نیز به موقع اعلام موجودی شود در غیر اینصورت کالاهای موجود در انبارها احتکار محسوب خواهد شد.

مرندی تصریح کرد: طی بازرسی از انبارهای کالاهای اساسی سطح شهرستان ارومیه ۱۹ تن انواع روغن نباتی مایع و جامد که در یکی از انبارها احتکار شده بود کشف و پس از تکمیل پرونده احتکار به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۲۷۲ میلیون ریال جهت رسیدگی و صدور حکم نهایی به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اضافه کرد: همچنین مقدار ۹ هزار و ۶۴۰ کیلو گرم روغن نباتی به تعداد یک هزار و ۹۲۸ حلب ۵ کیلویی که در یک انبار دیگر احتکار شده بود کشف و پرونده احتکار به ارزش بیش از یک میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال تکمیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

46

کد خبر 1474739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =