محمود فکری:عاشق دربی هستم

محمود فکری سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کری که با پیروزی های متوالی استقلال را به صدر جدول رسانده، برای حفظ جایگاه این تیم ملزم به کسب پیروزی مقابل سرخپوشان پایتخت است. او صحبت هایش در کنفرانس مطبوعاتی را با اظهار نظرش در مورد این بازی آغاز کرد.

* دوست داریم دربی بی جنجال باشد
فکری گفت: همانطور که می‌دانید بازی دربی حساسیت و شرایط خاص خودش را دارد و نتیجه در این بازی می‌تواند شرایط را عوض کند و برخی اتفاقات را رقم بزند. خدا را شکر ما شرایطی را از لحاظ روحی به وجود آوردیم که بچه ها شرایط خوبی دارند. ما آمادگی جسمانی خوبی داریم و امیدوار هستیم یک بازی خوب ارائه بدهیم و برای ما خیلی مهم است که باتوجه به تعداد بیننده بالای بازی در سراسر جهان، بحث اخلاقی برایمان مهم است و دوست داریم بدون چالش و جنجال بازی کنیم تا وقتی سال های بعد بازی را می‌بینند به نیکی از آن یاد کنیم.

* عاشق بازی دربی هستم
سرمربی استقلال درباره تجربه اش از دربی عنوان کرد: بازی های تلخ و شیرین زیادی را به عنوان بازیکن گذراندیم و به عنوان مربی هم چند دربی را روی نیمکت استقلال بودم. حس خوبی از حضور به عنوان سرمربی دارم و قبلا همیشه عاشق بازی دربی بودم و یک جورهایی منتظر این بازی بودم. امیدوارم یک بازی خوبی انجام شود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

* بازیکنانم باید آرامش داشته باشند
او درخصوص نحوه بازی پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس همچین هم بسته بازی نمی‌کند، تیم پرسپولیس در اکثر بازی ها تهاجمی بوده و شاید هفته گذشته بنا به داشته هایش این اتفاق برایش رخ داده است. پرسپولیس برای حریفان مشکل ساز می‌شود. ببینیم تا فردا چه نفراتی را در نظر خواهیم گرفت و امیدوارم یک بازی خوب و روان داشته باشیم. به بازیکنانم تاکید کردم آرامش داشته باشند و توانایی ها را ارائه دهیم. بچه ها نباید نگران نتیجه باشند و برایم مهم است که با تمام توان بازی کنند.

* یازده بازیکن بهتر از محمود فکری داریم
محمود فکری درخصوص شرایط تیمش گفت: فضای موجود در تیم ما مملو از آرامش و رفاقت است. بچه ها ما زحمت کشیدند تا تیم به اینجا رسید. ما یک تیم خوب و رفیق و یکدست داریم و باید قدر این بچه ها را بیشتر بدانند. ما باید این روند را ادامه دهیم و فردا فکر کنم همه با تمام وجود بازی کنند و شاید بهتر از محمود فکری باشد، شاید که نه من مطمئنم 11 بازیکن بهتر از محمود فکری داریم.

251 251

کد خبر 1474850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =