آمریکا تحریم‌های جدید علیه ایران اعمال کرد

فارس نوشت:«مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن سازمان صنایع دریایی، سازمان صنایع هوا و فضا و سازمان صنایع هوایی ایران را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرد.

وزیر خارجه آمریکا در بیانیه خود مدعی شد که اشاعه تسلیحات متعارف ایران تهدیدی برای امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی بوده و بر اساس شواهد، ایران همچنان به حمایت نظامی و انتقال تسلیحات به سوریه، لبنان، عراق، یمن و دیگر مناطق ادامه می‌دهد.

پمپئو در بیانیه خود مدعی شد که سازمان‌هایی که امروز تحت تحریم آمریکا قرار گرفتند تامین کننده تسلیحات کشنده برای ارتش ایران از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

وزیر امور خارجه دولت ترامپ که تنها 5 روز دیگر در این سمت قرار دارد در این بیانیه گفت که آمریکا همچنان به همکاری با شرکای خود در جامعه بین‌الملل برای تحت فشار قرار دادن ایران برای تغییر بنیادی رفتار خود ادامه می‌دهد.

311311

کد خبر 1476651

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • سعید یک ایرانی IR ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
    0 0
    تا اینجا میشود این را فهمید که واقعا باید دربرابر کشوری که خودخواه هست ایستاد زیرا تمام ادعاهای آمریکایی ها دروغ هست و مردم ایران باید این را بدانند که ادعاهای ترامپ در مورد اینکه بخاطر کمک به مردم هست. این کارها را انجام میدهد تنها دروغی است که اگر کمی دقت کنند متوجه میشوند ، فرض کنیم اصلا راست میگه و بخاطر ما مردم ایران هست که خودمون و تحریم کرده و داریم از نبود دارو می‌میریم ، بنابراین خواستم بگم پس اگر این راست باشه دیگر چرا هربار هم که به عرب ها و کشورهای عربی یعنی همین شرکایی که میگوید می‌رسد سر آنها همین منت و می‌گذارد که به خاطر آنها که از تهدید و قدرت ایرانی ها نجات پیدا کنند دارد این کارها را میکند . ایرانیان باید یادشان باشد که فردا اگر ایران از قدرت بیافتد و کشورهای عربی قدرتمند شوند همه ما ایرانیان برای همیشه باید با ایران قدرتمند و یکپارچه و تمدن ایران و رسم و رسوم ایران و ایرانی که متشکل از این استانهای فعلی هست خداحافظی کنند آنوقت بدانند که با بی توجهی و حمایت نکردن تنها کشور ایران و به بدبختی کشاندن و آمریکا مسبب این هست