برگزاری دوره جدید مهارت حضوری معامله گری سنتیمنتال در جزیره زیبای کیش

احمدرضا جبل عاملی، بنیانگذار معامله گری سنتیمنتال در ایران از برگزاری موفق سی و هفتمین دوره مهارت حضوری معامله گری سنتیمنتال در جزیره زیبای کیش خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  از کیش ، احمدرضا جبل عاملی، بنیانگذار معامله گری سنتیمنتال در ایران از برگزاری سی و هفتمین دوره مهارت حضوری معامله گری سنتیمنتال در جزیره زیبای کیش  خبر داد و گفت : استقبال قابل توجه جامعه معامله گران، جهت یادگیری مهارت معامله گری سنتیمنتال به صورت حضوری و آنلاین، نشان دهنده پتانسیل بالا و شگفت انگیز این دانش در زمینه معامله گری انواع بازارهای مالی می باشد. 
احمدرضا جبل عاملی، بنیانگذار معامله گری سنتیمنتال در ایران  همچنین از درخواست برخی از علاقه مندان معامله گری سنتیمنتال  در کشورهای دیگر برای شرکت در این دوره های تخصصی خبر داد و گفت : خوشبختانه افراد خیلی زیادی از کشورهای دیگر خواستار یادگیری این دانش هستند و ما در تلاش ایم که آموزش های خود را به زودی به زبان های انگلیسی، عربی، روسی، فرانسوی، ترکی و اسپانیایی عرضه کنیم. 
جبل عاملی  در ادامه افزود : بهره گیری از دانش مستقیم تاثیرگذاری روی ضمیر نیمه خودآگاه و تکنیک های آموزشی منحصر به فرد خود در این دوره نیز توانست نظر همه شرکت کنندگان را با رضایت کامل جلب کند و به مرحله ای از مهارت در این دانش برسند که در کمتر از ۱۰ ثانیه مثل مربی خود هر بازاری را معامله کنند و این نتیجه دانش، تجربه و مهارت ایشان است.
بنیانگذار معامله گری سنتیمنتال در ایران  همچنین افزود :  معامله گری سنتیمنتال که برگرفته از اقتصاد نوین (مالی رفتاری و اقتصاد رفتاری) است، براحتی توانسته است در رقابت با مالی کلاسیک به پیروزی چشمگیری را دست یابد.
احمدرضا جبل عاملی همچنین به کسانی که با معامله گری سنتیمنتال در ایران  آشنا نیستند توصیه نمود و گفت : سنتیمنتال برای آن دسته از عزیزانی که هنوز با آن آشنا نیستند، روشی است که می توانید با استفاده از آن جریان ورود پول های بزرگ نهاد های مالی و معامله گران سازمانی را تشخیص دهید که این یعنی شناسایی روندها حتی قبل از شکل گیری شان و همراه شدن با آنها که تنها با استفاده از دانش اقتصاد نوین امکان پذیر است. 

احمدرضا جبل عاملی عامل موفقیت خود را صداقت، انتقال صحیح اطلاعات و همچنین جلب نظر معامله گران از طریق نشان دادن قدرت واقعی معامله گری سنتیمنتال با انجام معاملات زنده در حضور دانش پذیران خود دانست و افزود: در حال حاضر چیزی که جامعه معامله گر ما به آن نیاز دارد اعتماد است و تا زمانی که این مهم به درستی و صحیح انجام نشود، نمی توان انتظار فرهنگ سازی و تغییرات موثری در نتایج داشت.
وی در پایان با اشاره به پشتیبانی تخصصی دوره اعلام نمود که این سیستم  دارای استانداردهای جهانی است و  توانسته است تاثیر بسیار چشمگیری را روی افزایش سطح فرهنگ صحیح معامله گری داشته باشد.

48

کد خبر 1476901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =