اردوغان: هر که از ترکیه انتقاد می‌کند خودش تروریست است

فارس نوشت: رئیس‌جمهور ترکیه با انتقاد از حمایت‌ کشورهای غربی از سازمان‌های تروریستی، انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2023 در کشورش را نقطه عطف تاریخی توصیف کرد.

اردوغان طی سخنرانی در جمع اعضای حزب عدالت‌وتوسعه گفت: «ما در حال انجام اصلاحات لازم برای خیزش قدرتمند اقتصادی هستیم، ما سیاست‌هایی را اجرا می‌کنیم که آنها را با عزم و جدیت تدوین کردیم. ما در حال بسیج تمام پتانسیل‌های کشورمان با رویکرد تمرکز بر سرمایه‌گذاری، تولید، رشد، اشتغال‌زایی و صادرات هستیم».

به نوشته خبرگزاری «آناتولی»، وی ادامه داد: «البته که تمام انتخابات‌ها مهم هستند اما انتخابات ۲۰۲۳، یک نقطه عطف تاریخی برای کشور ما خواهد بود».

اردوغان در واکنش به اظهارات کشورهای اروپایی علیه ترکیه، تصریح کرد: «کسانی که از کشور ما در موضوعات آزادی و حقوق بشر انتقاد می‌کنند، زمانی که خودشان با کوچکترین سختی‌ها مواجه شدند به نژادپرستانه‌ترین روش‌ها و اقدامات روی آوردند... آنها از سازمان‌های تروریستی در دیگر مناطق جهان حمایت می‌کنند».

رئیس‌جمهور ترکیه همچنین افزود: «این یک واقعیت است که با افزایش قدرت منطقه‌ای و جهانی ما، فشارها و ستیزه‌جویی‌ها علیه ترکیه نیز بیشتر شده است».

311311

کد خبر 1477518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =