اهدای ۶۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان و دانشجویان مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۶۰ دستگاه تبلت توسط مؤسسه خیریه عترت بوتراب تهیه و در اختیار دانش‌آموزان خانواده‌های تحت حمایت در مناطق محروم قرار گرفته است.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال :  علی ملک پور با تشکر از فعالیت‌های مؤسسه خیریه عترت بوتراب در راستای کمک به خانواده‌های نیازمند بیان کرد: این تجهیزات الکترونیکی میان دانش‌آموزان فاقد هرگونه تجهیزات آموزش آنلاین قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به برگزاری آنلاین کلاس‌های درسی دانش‌آموزان و دانشجویان افزود: برخی از دانش‌آموزان و دانشجویان فاقد این تجهیزات الکترونیکی هستند که توسط مدارس و مددکاران شناسایی شده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: این تبلت‌ها با اولویت دانش‌آموزان پشت کنکور فاقد هرگونه تجهیزات الکترونیکی، دانش‌آموزانی که عضو شبکه شاد نیستند و دسترسی به هیچگونه ابزار آموزش آنلاین را ندارند و دانش‌آموزان و دانشجویان ساکن مناطق محروم توزیع شده‌اند.
ملک پور با اشاره به تأمین تجهیزات الکترونیکی برای سایر دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای کمک به تحصیل آنلاین دانش‌آموزان و دانشجویان و تأمین تجهیزات لازم، کمک‌های خود را از طریق ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان برسانند.
لازم به ذکر است، ۴۸۰ دستگاه تجهیزات الکترونیکی شامل لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند نیز تهیه و در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند استان قرار گرفته است.

46

کد خبر 1477683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =