گره‌های ترافیک ملی در البرز یکی پس از دیگری باز می‌شوند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با اراده‌ای که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی است و جدیتی که در استان وجود دارد، تا پایان دولت تدبیر و امید تمامی طرح‌ها و پروژه‌های راهسازی در محدوده البرز به سرانجام می‌رسند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «عزیزاله شهبازی» در جلسه هماهنگی بهره برداری از کمربندجنوبی البرز و تهران که روز سه شنبه به ریاست وزیر راه و شهرسازی در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، با بیان اینکه بهار راه سازی البرز با بهره برداری از ابرپروژه های راه استان همچنان ادامه دارد، افزود: پروژه های بزرگ راهسازی که عملیات اجرایی آنها در دولت تدبیر و امید آغاز شد، یکی پس از دیگری در حال تکمیل و بهره برداری هستند.
وی ادامه داد: دراین میان ابرپروژه هایی همچون ادامه آزادراه شهید همت در البرز، منطقه یک آزادراه تهران-شمال، قطار برقی کرج-هشتگرد، مسافربری شدن فرودگاه بین المللی پیام، دو خطه شدن ریل راه آهن کرج-قزوین که از گذشته های دور مورد مطالبه و نیاز مردم بود نیز به سرانجام رسید.
شهبازی گفت: تکمیل راه هشتگرد-طالقان که بیش از ۲ دهه مورد درخواست مردم بوده نیز در ایستگاه پایانی قرار دارد و در بهار ۱۴۰۰ زیر بار ترافیک می رود.
وی افزود: در البرز بجهت ماموریتی که از سوی رییس جمهور به بنده محول شده بود به نیابت از وزیر محترم راه و شهرسازی به جد در راستای تحقق اهداف بزرگ تسریع در تکمیل پروژه های راهسازی استان اقدام کردیم تا گره های بزرگ ترافیک ملی باز شود و مردم بویژه در البرز ترددی سهل تر و امن تری داشته باشند.

استاندار البرز اضافه کرد: با اراده ای که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی است و جدیتی که در استان وجود دارد، تا پایان دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و پروژه های راهسازی در محدوده البرز به سرانجام می رسند.

وی گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته در محدوده جغرافیایی البرز برای سرعت بخشی به روند تکمیل پروژه کمربندجنوبی البرز و تهران، اکنون آمادگی لازم را برای بهره برداری از این ابرپروژه ملی داریم.

48

کد خبر 1477881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =