اکران «لافکادیو» در سایت کانون پرورش فکری

اکران اینترنتی فیلم تئاتر «لافکادیو» به کارگردانی امیر مشهدی‌عباس از امروز آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در گام دوم اکران مجازی فیلم‌تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز چهارشنبه اول بهمن ۱۳۹۹ تئاتر «لافکادیو» در پایگاه اینترنتی کانون نمایش داده می‌شود.

این نمایش داستان شیر جوانی است که عاشق باران می‌شود. او در جنگل زندگی می‌کند و روزی شکارچی وارد جنگل می‌شود و شیر جوان او را می‌بلعد و تفنگش را صاحب می‌شود. او با تمرین زیاد تبدیل به تیرانداز ماهری می‌شود و مورد توجه رئیس سیرک قرار می‌گیرد و به شهر نقل مکان می‌کند. ابتدا اسم لافکادیو را برایش انتخاب می‌کنند و کم کم به عادات انسانی روی می‌آورد تا اینکه... 

نمایش «لافکادیو» از تولیدات سال ۱۳۸۰ مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نویسندگی، طراحی و کارگردانی امیر مشهدی‌عباس است. در این نمایش ابوالفضل نجاری، حامد زحمت‌کش، علی نجفی، عمار پیران، یاسر نیک‌صفت و مجید مولایی به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند.

فائزه فیض‌شیخ الاسلام (طراحی و ساخت ماسک)، سمیه همایی (طراحی لباس)، ابوالفضل همتی آهویی (طراحی پوستر و بروشور)، حسن دادشکر (طراحی نور) و علیرضا حسین‌پور (طراحی و ساخت دکور) را برعهده داشته‌اند.

شعرهای این نمایش را امیر مشهدی‌عباس سروده و محمد فرشته‌نژاد در ساخت موسیقی و اجرا با او همکاری داشته است.

در گام دوم طرح «نمایش‌نما» قرار است تا پایان امسال روزهای چهارشنبه هر هفته، یک فیلم‌تئاتر در پایگاه اینترنتی کانون بارگذاری و در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.

۲۴۱۲۴۵

کد خبر 1478120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =