وزارت ورزش موافق اظهارات هتاکانه و هنجارشکنانه رسول پناه است؟

فارس نوشت: از ماجرای جنجالی رئیس هیات مدیره پرسپولیس مدتها می‌گذرد اما وزارت ورزش نسبت به آن همچنان واکنشی نشان نمی‌دهد.

ماجرای مهدی رسول پناه عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و صحبت های کف خیابانی او با برخی از هواداران و اهالی رسانه در مورد حواشی این تیم در نقل و انتقالات و مشکلاتی که وی در این باشگاه با سرمربی و تعدادی از بازیکنان تیم داشت، زبانزد خاص و عام شده است.

از مهرماه سال جاری جنجال ایجاد شده در پس انتشار فایل صوتی و همچنین فیلم های گرفته شده از وی در این خصوص همچنان بر قوت خود باقی است. درحالی که انتظار می رفت خیلی زودتر وزارت ورزش و جوانان به این ماجرا ورود کرده و موضوع را جمع می کرد اما در سکوت این موضوع باقی ماند؛ به حدی که در ۲۰ روز گذشته این حواشی به اوج خود رسیده است.

سکوت وزارت ورزش و نشان ندادن واکنش از سوی آنها  با وجود حواشی عجیبی که ایجاد شده تا جایی که هنوز فیلم سخنان هتاکانه و اهانت رسول پناه منتشر نشده بود، شاید قابل تحمل بود اما اینکه چرا با وجود انتشار بخش دیگری از صحبت های رئیس هیات مدیره پرسپولیس این سکوت ادامه دارد جای تعجب است.

آیا وزارت خانه برای اینکه ثابت کند نمی خواهد به خاطر انتقادات سرمربی پرسپولیس تصمیمی بگیرد، همچنان می خواهد کسی که رفتار هنجارشکنانه و مغایر با ارزش‌ها داشته را در هیات مدیره باشگاه مردمی حفظ کند یا این انفعال تاسف برانگیز به دلیل همراهی و همسویی با چنین تفکری است!؟

حراست وزارت ورزش و جوانان هم وعده داده بود که به این پرونده ورود کرده اما مهدی رسول پناه در حالی که امروز نامه رسمی عذرخواهی او بابت اتفاقات رخ داده را منتشر کرده، همچنان خبری از استعفایش نیست و این درحالیست که از وزارت ورزش و شخص وزیر انتظار می رود بابت این همه قبح شکنی، مهر برکناری او را بزند که تا کنون چنین نشده و این سکوت، شائبه برانگیز و افسوس برانگیز است.

۲۵۶ ۴۱

کد خبر 1478175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
  1 2
  تنها رئیس هیئت مدیره فوتبال در دنیا هستن که به هیچ عنوان از موفقیت تیمش خوشحال نمیشه تا بلکه با باختها راحتتر سرمربی رو عوض کنه. زهی خیال باطل.
 • NL ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
  0 0
  حق با رسول پناه بود . گلمحمدی مربی نیست . این دو سال هم حاصل دسترنج برانکو و کالدرون را می خورد .