افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان شاهرود

مدیرتوزیع برق شهرستان شاهرود اعلام کرد: باهدف ظرفیت سازی برای تامین برق مشترکان جدید و افزایش قابلیت اطمینان به همراه پایداری شبکه، پروژه های برق رسانی این شهرستان در دهه فجر افتتاح خواهند شد.

به گزا ش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان جمال فرخ زاده گفت: برای افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه ی عمرانی برق رسانی این شهرستان در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی، مبلغ ۸۵ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال اعتبارصرف شده است.

وی اظهار داشت: چهار پروژه احداث ۱۹ هزار و ۲۷۰ متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوایی و زمینی و نصب ۱۱ ایستگاه هوایی توزیع برق در بیارجمند، روستای طرود و رینگ خط بین روستای قلعه نو تا روستای قلعه عبدا… و خط واقع در صحرای جلالی سمت چاه های شرب به مبلغ ۵۱ میلیارد و ۷۹۵ میلیون ریال، به عنوان پروژه هایی هستند که در دهه فجرسال جاری افتتاح می شوند.

وی همچنین افزود: دو پروژه بهینه سازی ۹ هزار و ۳۱۸ متر شبکه های توزیع برق در روستاهای قلعه عبدا...، مزج و ورودی روستـای قهج با اعتبـار هشـت میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال و پـروژه بهسازی  ۱۰ دستگاه پست هوایی به ظرفیت یک هزار و ۳۲۵ کیلوولت آمپر با هزینه پنج میلیارد و ۲۷۶ میلیون ریال، از جمله پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر به شمار می روند.

  فرخ زاده تصریح کرد: پروژه تامین برق روستای چاه مرعی به مبلغ ۱۳ میلیارد ریال، پروژه احداث و اصلاح شبکه توزیع برق و نصب پست عمومی جدید در خیابان شعبه نفت کلاته خیج به قدرت  ۱۰۰ کیلوولت آمپر با اعتبار یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال و پروژه نصب تجهیزات جهت هوشمندسازی شبکه با هزینه شش میلیارد و ۱۵۱ میلیون ریال، در زمره پروژه هایی هستند که در زمان قید شده افتتاح می شوند

48

کد خبر 1478235

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =