سرپرست شهرداری ارومیه، کاهش هزینه‌ها را اولویت خود اعلام کرد

سرپرست شهرداری ارومیه گفت: صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها اولویت اصلی شهرداری است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، غلامرضا عدل‌دوست گفت: خدمت‌رسانی به شهروندان وظیفه اصلی شهرداری است و نباید تفکر تعطیلی کارها در جامعه ایجاد و یا این حس در بین شهروندان به وجود آید که در حوزه درآمدزایی و مسائل مالی با مشکل مواجه خواهیم بود که این موضوع خود باعث کاهش درآمدهای شهرداری در دو ماه آینده می‌شود.

وی با انتقاد از شرایط موجود در حوزه ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها تصریح کرد: جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ بازدارنده نبوده و باید اصلاح و به حدی بالا باشد که فرصت سود اقتصادی از دست متخلفان گرفته شود.

عدل‌دوست با توجه به تحولات اخیر، بر اهمیت ارتقا و افزایش اطلاع رسانی عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف در ایام پیش رو تأکید و یادآور شد: یکی از مهمترین موضوعات بحث افزایش عوارض در سال آینده است که باید شهروندان بدانند و طی امسال اقدام به تسویه حساب خود کنند.

عدل‌دوست با تأکید بر برنامه ریزی و پیش بینی تدابیر لازمه برای دو ماه آینده و همچنین سال ۱۴۰۰ گفت: اولویت اصلی برای تمامی مدیران شهرداری پرداخت حقوق پرسنل، افزایش درآمدها، کاهش هزینه ها و صرفه جویی است.

در این جلسه معاون مالی اقتصادی و مدیران مناطق شهرداری ارومیه گزارشی از وضعیت درآمدهای مناطق پنج گانه، پیگیری جدی مطالبات شهرداری از شهروندان و برنامه‌هایشان برای درآمدزایی در دو ماه آینده را ارائه دادند.

46

کد خبر 1478438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =