سیستم املاک و مستغلات شهرداری شهرکرد به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار شهرکرد گفت: سیستم نرم افزار املاک و مستغلات به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی املاک و اراضی شهرداری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  مهندس بهادر عبدالغنی در جلسه « زیرسیستم املاک» اظهار داشت: این سامانه با هدف شناسایی و نگهداری اطلاعات املاک و مستغلات و کلیه معاملات ملکی شهرداری و آرشیو الکترونیکی مشخصات املاک به بهره‌برداری می‌رسد. 

وی افزود: با بهره‌برداری و استفاده از سامانه زیرسیستم املاک،  شهرداری در نظر دارد تا املاک تحت تملک خود را در سامانه ثبت و اطلاعات در این حوزه را برای رفع مشکلاتی که همواره شهرداری با آنها مواجه بوده را هموار کند.

شهردار شهرکرد با بیان اینکه این سامانه نقشه‌های تفکیکی اراضی و املاک شهرداری را در اختیار دارد، بیان کرد: سامانه املاک شهرداری، سامانه‌ای جامع و تحت وب می‌باشد و آمادگی لازم برای استفاده و بهره‌برداری از آن به وجود آمده است.

عبدالغنی با اشاره به ضرورت استفاده شهرداری از این سیستم، خاطرنشان کرد: سامانه زیرسیستم املاک در راستای منافع شهرداری و شهروندان مورد استفاده قرار می‌گیرد که برای حفاظت بهینه، اصولی و سیستماتیک از اموال و دارایی‌های شهرداری که امانتی نزد شهروندان است و همچنین ارتقاء رضایت‌مندی شهروندان از عملکرد شهرداری، باید در راستای گسترش هوشمندسازی و راه‌اندازی سامانه مورد نیاز و حذف قلم و کاغذ، برنامه‌ریزی، حرکت و تلاش کرد.

46

کد خبر 1478486

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =