ضرورت حمایت مالی از باغستان سنتی قزوین

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: به منظور حل مشکلات باغداران به ویژه در ایام آبیاری یخ آب زمستانه، حمایت مالی از سازمان باغستان سنتی قزوین ضروری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی، نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا با بیان این مطلب اظهار کرد: در شرایطی که با کمبود منابع مالی در سازمانهای شهرداری روبه رو هستیم سازمان باغستان سنتی به دلیل خودکفا بودن بیشتر با موضوع بحران بودجه روبه روست و باید مورد حمایت قرار گیرد.

او افزود: از ۱۵دی ماه آبیاری باغات سنتی قزوین آغاز شده و باغداران برای پاکسازی نهرها و دریچه ها به خدماتی نیاز دارند که در این خصوص لازم است تا مبلغ یکصد میلیون تومان به منظور رفع مشکل باغداران مساعدت شود.

عبدالرزاقی در ادامه جلسه در خصوص تعیین تکلیف بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر گفت: در این خصوص باید سریعتر وارد عمل شد؛ چراکه اگر این بدهی ها پرداخت نشود در پایان این دوره از شوراها رقم کل بدهی به ۸۰۰میلیارد تومان هم می رسد.

او همچنین در خصوص تعیین تکلیف فروش برج های نیمه کاره شهرداری قزوین گفت: اگر این روند طولانی شود اسکلت ها از بین خواهد رفت و استحکام بنا برای ادامه پروژه نخواهد گرفت که باید نگران این موضوع هم بود.

عبدالرزاقی از شهرداری قزوین خواست تا تعاونی مسکن شهرداری قزوین در این قضیه ورود کند و در این خصوص گام های مثبتی برداشته شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین خواستار تعیین تکلیف وضعیت پرداخت بدهی ها و برج های نیمه کاره شهرداری قزوین شد و گفت: اعضای شورا ناظر بر عملکرد مجموعه مدیریت شهری هستند و باید شهرداری قزوین دراین خصوص تدبیر کند تا با ارائه راهکاری این مشکلات حل شود.

کد خبر 1478508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =