آغاز نخستین لیگ تندرستی در آذربایجان‌غربی

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان آذربایجان‌غربی از آغاز نخستین لیگ تندرستی ایران در سطح استان از امروز /چهارم بهمن‌ماه/ خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمود اشتری درخصوص این طرح گفت: هدف این طرح ملی، توسعه  ورزش همگانی در سطح کشور، بالا بردن سطح عمومی آمادگی جسمانی در میان عموم مردم، امکان مشارکت حداکثری افراد جامعه، توسعه تندرستی و آمادگی جسمانی و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه است تا از این طریق شور و نشاط اجتماعی در جامعه ایجاد و در این خصوص از تمام ظرفیت‌های دولتی و غیردولتی در توسعه ورزش همگانی در بین آحاد مردم استفاده خواهدشد.

وی افزود: این طرح از چهارم بهمن‌ماه آغاز و تا ۳۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: سایت طراحی شده برای این طرح به آدرس irantandorosti.ir در دسترس است و شهروندان می‌توانند ویدئوهای ۳۰ تا ۴۰ ثانیه‌ای ضبط شده خود را در این سایت ارسال کنند.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی آذربایجان‌غربی افزود: بعد از پایان این طرح، براساس مشارکت درهر استان و جمعیت آن، امتیازبندی شده و جایگاه استان‌های مشخص است و برای سال آینده ۱۶ تیم اول در لیگ‌برتر  و ۱۶  تیم دوم در لیگ دسته اول و همچنین ۱۳ تیم اول انجمن/کمیته در لیگ برتر و ۱۳ تیم دوم در لیگ دسته اول حضور خواهند داشت ضمن اینکه به نفرات برتر و هیات‌های برتر طرح علاوه بر جوایز نقدی، لوح تقدیری از طرف مسئولین ارشد کشوری اهدا خواهدشد.

46

کد خبر 1478982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =