صنعت نفت آبادان برای هر تیمی خطرناک است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم صنعت نفت آبادانی تیمی است که از لحاظ فوتبالی در ضد حملات خیلی خوب کار می کنند و چهار یا پنج بازیکن رو به جلوی این تیم برای تیمشان فوق العاده بازی می کنند و این می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: دیدار فردا، بازی بسیار سختی برای هر دو تیم است، از روی جدول تیم های اول و دوم لیگ با هم بازی می کنند و با توجه به باخت دیروز تیم استقلال برای هر دو تیم مهم است که سه امتیاز این بازی را از آن خود کنند.

وی افزود: تیم صنعت نفت امسال بسیار خوب ظاهر شده، بازیکنان بسیار بزرگی دارد وبُردهای خوبی نیز آورده و نتایج اش نیز ایده ال بوده و به همین خاطر نمی تواند تیم ضعیفی باشد پس به طور قطع فردا بازی سنگینی مقابل این تیم خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: از لحاظ فوتبالی در ضد حملات خیلی خوب کار می کنند چهار یا پنج بازیکن رو به جلویشان برای تیم شان فوق العاده بازی می کنند و این می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد

نویدکیا، یادآور شد: شرایط ما هم روز به روز در حال بهتر شدن است و از لحاظ فوتبالی به شرایط نسبتا خوبی می رسیم، بازی با صنعت نفت به طور قطع سخت خواهد بود، تمام بازیکنانمان آماده این بازی هستند تا بتوانیم امتیازات لازم را به دست آوریم.

وی گفت: به جز یکی دو مصدوم، دیگر بازیکنانمان مشکلی ندارند، سروش رفیعی به شکل جزیی در زانواش احساس خوبی ندارد که البته دیروز تمرین خوبی داشت و باز هم با تیم تمرین می کند و تا فردا تصمیم می گیریم که در ترکیب باشد یا خیر، مشکل دیگری هم نیست و می رویم تا بازی خوبی را فردا مقابل تیم صنعت نفت داشته باشیم.

48 

کد خبر 1479514

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =