شناسایی  ۲ بیمار مبتلا به کرونا در استان چهارمحال وبختیا ری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت طی ۲۴ ساعت تست ۲ نفر مراجعه کننده به مراکز درمانی استان مثبت قطعی اعلام شد.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، دکتر مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۹ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۵ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

به گفته وی : طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید_۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت :  هم اکنون ۸۴ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۴ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی با اظهار تاسف گفت :  متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته  ۲ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید_۱۹ در استان گزارش گردید و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۷۴۴ نفر رسید.

گفتنی است ، هم اکنون ۱۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1479854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =