صداوسیما زیربار عذرخواهی رئیس‌اش نرفت

با وجود آنکه انتقادات در پی توهین به رئیس جمهور از تریبون رسانه ملی همچنان ادامه دارد، صدا و سیما رفتاری قابل تامل از خود نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رویکرد صدا و سیما در قبال دولت و شخص رئیس جمهور یکی از موضوعاتی بود که شاید از همان روزهای ابتدایی که سکان قوه مجریه به دست حسن روحانی مورد سوال و ابهام قرار گرفت؛ انتقاد نه به معنای کلمه نقد بلکه در موارد متعدد جایش را به تخریب داد و از آنتن‌های ساختمان جام جم برای جمعیت میلیونی کشور مخابره شد.

اما موضوع به همین‌جا ختم نشد و این رفتار آنقدر با شدت و حدت بیشتری پیش رفت که علنا در برابر دوربین‌های صدا و سیما به شخص رئیس جمهور که با رای ۲۴ میلیون مردم ایران انتخاب شده توهین شد و این توهین موج اعتراضهای عمومی و گروه‌ها و شخصیت‌های سیاسی را نیز درپی داشت.

با این وجود اما رییس رسانه ملی پس گذشت چهار روز از این اتفاق در متن  کوتاهی عذرخواهی بابت آنچه از شبکه سراسری پخش شده است، ارائه کرد.  اما این عذرخواهی جز در بخش خبری ۲۱ تلویزیون در هیچ یک از بخش‌های خبری دیگر از جمله رادیو، شبکه خبر و ... انعکاس نیافت. نکته قابل توجه و شاید قابل تامل این است که حتی همان خبر چندخطی  هم به عنوان بیست و سومین خبر و در ۲۷ ثانیه خوانده شد. 

۲۷۲۷

کد خبر 1480231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =