استفاده برای اولین بار آسفالت سرد کیسه‌ای در محورهای مواصلاتی آذربایجان‌غربی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی از خرید و استفاده از آسفالت سرد کیسه‌ای در محورهای شریانی برای اولین بار در استان خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسلان شکری با اعلام این مطلب گفت: آسفالت سرد کیسه ای، آسفالت سرد اصلاح شده‌ آماده‌ مصرف است که در هر نوع شرایط آب و هوایی جهت تعمیر سریع چاله‌ها و ایجاد سطحی یکپارچه و با دوام بالا در انواع روسازی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود: استفاده از این محصول راه حلی دائمی، به صرفه و فوری برای تعمیر خرابی‌های انواع روسازی‌های آسفالتی و بتنی با عملکردی فوق‌العاده و بدون نیاز به هیچگونه تجهیزات خاص در تمامی فصول بوده و قابل استفاده در هر زمان و مکان و دارای امکان ایجاد سطحی یکپارچه با انواع روسازی‌ها و عملکرد بالا همانند آسفالت گرم است.

شکری اظهار داشت: از آنجایی که استفاده از تکنولوژی‌های روز برای تعمیر و نگهداری و ایمن سازی راهها اهمیت بالایی برخوردار است، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی نسبت به تامین بالغ بر ۲۰۰ تن آسفالت سرد کیسه‌ای برای عملیات لکه‌گیری در راه‌های شریانی استان اقدام نموده که این تعداد بر حسب نیاز به ادارات شهرستانی ارسال خواهد شد تا در فصول سرد نسبت به لکه گیری صرفا محورهای شریانی در مرحله اول استفاده گردد و برای سایر راه‌های استان نیز در صورت تامین مجدد بر حسب اولویت استفاده خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت : در نه ماهه سال جاری نزدیک به ۳۰۰ کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی استان انجام گرفته که امید است با تامین اعتبارات لازم  شاهد افزایش این میزان و ایمن‌سازی بیشتر جاده‌های استان باشیم.

46

کد خبر 1480319

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =