همه راه‌های استان آذربایجان‌غربی باز و تردد در آنها برقرار است

مدیرکل راهداری ‌و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی از باز بودن تمامی راههای استان و برقرار بودن تردد در آنها خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسلان شکری با اعلام این خبر گفت: علی‌رغم بارش‌های اخیر در استان تمام محورهای مواصلاتی استان به همت راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی باز و تردد کامل در آنها برقرار است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۰ کیلومتر برفروبی در محورهای استان توسط بیش از  ۳۰ پرسنل راهداری و استفاده از ۱۶ دستگاه ماشین آلات و ۲۱۵ تن شن و ماسه انجام گرفته است.

وی افزود: از مهمترین محورهای استان که عملیات برفروبی در آنها انجام شده می توان به : محور سردشت - مهاباد ، مهاباد - بوکان ، پیرانشهر تمرچین ، ارومیه -  راژان،  چالدران - شوط،  چالدران - آواجق،  نقده - پیرانشهر،  سردشت - پیرانشهر و نقده - ارومیه اشاره کرد که البته برفروبی در برخی از محورها بصورت نمک پاشی و جلوگیری از یخ زدگی محور بوده است.

این مقام مسئول اظهار داشت: براساس اعلام راهداران در برخی محورها از جمله محور ارومیه - راژان کولاک نیز گزارش شد که نزدیک به ۲۰ خودرو توسط راهداران در این محور از گرفتاری در برف و کولاک نجات یافته‌اند.

شکری افزود: راهداران با آمادگی کامل در محورهای مواصلاتی استان بصورت شبانه‌روزی حضور دارند و راهها را بر حسب اولویت راههای شریانی ، اصلی و روستایی  و میزان تردد بازگشایی میکنند، همچنین از مسافرین محترم هم درخواست میشود ازطریق شماره تلفن۱۴۱ مرکز مدیریت راههای استان آخرین اخبار وضعیت راهها و شرایط جوی را رصد نمایند.

48

کد خبر 1478257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =