اجرای برنامه‌های فرهنگی بمناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین از برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع این اداره کل در ایام بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مژده اروجی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با بیان ‌این که این برنامه ‌ها در حوزه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی اجرا می‌شوند، با اشاره به شعار دهه فجر امسال (انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار)، تبیین جایگاه ایستادگی و روند رو به رشد انقلاب برای نسل کودک و نوجوان را از جمله اهداف ویژه برنامه‌های کانون در ایام دهه مبارک فجر برشمرد.

او با تاکید بر این‌که این برنامه‌ها به سبب دوره فاصله ‌گذاری اجتماعی  بیشتر به شیوه مجازی اجرا می‌شود، انجام فعالیت‌های مراکز فرهنگی و هنری در فضای مجازی از تجربه‌های خوب کانون دانست که موجب برخورداری شمار بیشتری از مخاطبان و حضور موثر در این حوزه شده است.

اروجی با اشاره به رویداد فجر فاطمی امسال به سبب هم‌زمانی دهه مبارک فجر با زادروز خجسته حضرت فاطمه(س) ، بهره‌گیری از سیره و بینش حضرت زهرا(س) در دفاع از حق و تلاش برای پابرجایی حکومت علوی را از دیگر موارد موردتاکید در برنامه‌های امسال کانون در این ایام دانست.

مدیرکل کانون استان قزوین در ادامه از چند ویژه برنامه از جمله معرفی ایثارگران و شهدای شاخص انقلاب برای کودکان و نوجوانان، برگزاری کارگاه‌های ادبی و هنری با موضوع معرفی و ترویج ارزش‌های انقلاب و معرفی ارزش‌های انقلاب در قالب برنامه‌های فرهنگی، به عنوان بخشی از برنامه‌های کانون نام برد که براساس روزشمار ایام الله دهه فجر در مراکز فرهنگی و هنری کانون استان قزوین اجرا می‌شود.

48

کد خبر 1480450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =