۰ نفر
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
وعده وزیر صمت برای متقاضیان خودرو

وزیر صمت گفت:خوشبختانه در زمینه خودرو هم پیشرفت‌های خوبی داشتیم. ایران خودرو و سایپا در حال انجام تعهداتی که دارند تا پایان سال هستند. افزایش تولید داشتیم و فکر می‌کنیم با روندی که تاکنون داشتیم و افزایش سرعت انجام شده، تعهدات خودروسازان انجام شود.

به گزارش خبرآنلاین،علیرضا رزم حسینی در حاشیه افتتاح رنگ رزین و پوشش‌های صنعتی، نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و ماشین‌آلات مدنی و همینطور نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو  بیان کرد:  ایران علاوه بر اینکه یک کشور نفتی است، یک کشور معدنی نیز است. در حوزه معدن باید کارهای گسترده‌تری انجام دهیم و سرمایه‌گذاری جدید صورت بگیرد. بنده فکر می‌کنم با فضایی که در کشور ایجاد شده و با حضور سرمایه‌گذاران، ما می‌توانیم بخش معدن را پا به پای بخش نفت پیش ببریم که هم ارزآوری و هم اشتغال داشته باشد و بتواند به توسعه کشور کمک کند.

وی تصریح کرد: در زمینه قطعات خودرو و همینطور رزین‌ها و رنگ‌های ساختمانی درس شیفت کار می‌کنند و عمدتا صادرات نیز دارند. 

خبر مهم برای متقاضیان خودرو

وی افزود: خوشبختانه در زمینه خودرو هم پیشرفت‌های خوبی داشتیم. ایران خودرو و سایپا در حال انجام تعهداتی که دارند تا پایان سال هستند. افزایش تولید داشتیم و فکر می‌کنیم با روندی که تاکنون داشتیم و افزایش سرعت انجام شده، تعهدات خودروسازان انجام شود.

وزیر صمت تصریح کرد: نمایشگاهی که در حال افتتاح آن هستیم مربوط به حوزه معدن است. در ایران ۶۳ ماده معدنی داریم و ذخایر معدنی شناسایی شده ما ۳۷ میلیارد تن است که برآورد می‌شود تا ۶۰ میلیارد تن خواهد رسید. 

223224

کد خبر 1481277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =