سخنگوی هیات رئیسه مجلس: در ماجرای عنابستانی به مجلس توهین شد

سخنگوی هیات رئیسه مجلس درباره بررسی پرونده نماینده سبزوار و حواشی سیلی زدن به صورت سرباز گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی این موضوع را آغاز کرده و نتیجه آن ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز آینده اعلام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی ویدئویی با صدا و سیما درباره بررسی موضوع سیلی زدن نماینده سبزوار به صورت سرباز نیروی انتظامی گفت: حواشی رخ داده برای نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی دو بعد داشت؛ بعد اول رفتار نماینده سبزوار بود که هیات نظارت به این موضوع ورود کرده و در حال بررسی آن است.

او  افزود: بعد دوم این ماجرا توهینی است که به مجلس شده است. چرا که توهین‌های انجام شده فقط مربوط به آن سرباز نیست. بلکه مامور دیگری که چهره او در فضای مجازی منتشر نشد، توهین‌های زیادی به نماینده مجلس انجام داده و یکی از مسببان راه‌بندان مسیر نیز او بوده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این دو موضوع باید به صورت موازی بررسی شود. یعنی هم حواشی مربوط به نماینده مجلس و هم توهین‌هایی که مامور نیروی انتظامی انجام داده است، باید در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی شود.

وی خاطرنشان کرد: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی این موضوع را آغاز کرده و نتیجه آن ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز آینده اعلام می‌شود.

216216

کد خبر 1481436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =