شکوری: مقابل هر فردی که بخواهد آرامش تیم را برهم بزند می ایستیم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: امیدواریم شرایط حرفه ای در برنامه ریزی لیگ رعایت و به تیم هایی مثل ما ویژه تر نگاه شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ابراهیم شکوری درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از وارد شدن به این بحث باید از هواداران مان تشکر کنم که امروز به صورت مجازی در مراسم ختم مرحوم مهرداد میناوند حاضر شدند و فکر می کنم چندین میلیون نفر در این مراسم شرکت کردند. همه هواداران که در کنار باشگاه هستند می دانند پرونده های بین المللی با ارقام نجومی برای ما به ارث رسیده است و به عنوان نفراتی که مشغول خدمت به هواداران و تیم پرسپولیس هستیم تلاش می کنیم یکی پس از دیگری این پرونده ها را پشت سر بگذاریم تا مشکلی برای باشگاه ایجاد نشود.

وی ادامه داد: پس از پشت سر گذاشتن پرونده اینیگو امیدوار هستیم در پرونده ماریو بودیمیر هم موفق عمل کنیم اما کارمان بسیار سخت است. فضای مجازی را رصد می کنم و می دانم هواداران فهیم پرسپولیس خواسته به حقی دارند و می خواهند تیم آسیب نبیند. با اضافه شدن مجید صدری و جعفر سمیعی به هیات مدیره شبانه روز کار می کنیم تا از کل راه های موجود برای گذر از این مرحله استفاده کنیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی  درباره اینکه آیا پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن بدهی ماریو بودیمیر بسته شده است، عنوان کرد: اگر بخواهیم شفاف حرف بزنیم وکیل بودیمیر برای پرداخت این مبلغ ۴۵ روز به ما زمان داده بود که این مهلت روز گذشته به پایان رسید. سعی کردیم طبق ارتباط هایی که با وکیل این بازیکن برقرار می شود فضا را دوستانه تر جلو ببریم و از طرفی با اقدام های اقتصادی و مالی این روند را تا حدی عقب اندازیم.

شکوری افزود: امروز روز اول کاری در اروپا بود اما هر لحظه ایمیل باشگاه را بررسی کرده و با دوستان مان در فدراسیون فوتبال در ارتباط هستیم اما تاکنون هیچ ایمیل و نامه ای مبنی بر محرومیت ما از سوی فیفا نیامده است. سعی داریم این پرونده را هرچه سریع تر حل کنیم و امیدواریم این اتفاق بیفتد. می توانم به هواداران اطمینان بدهم در روز ۲ اسفند که نقل و انتقالات نیم فصل شروع می شود با مشکلی مواجه نخواهیم شد. البته سعی داریم زودتر پرونده بودیمیر حل و فصل شود. در حال حاضر پنجره ما بسته نیست.

وی در خصوص دلیل پرداخت نشدن مطالبات بودیمیر در این بازه زمانی گفت: فقط یک پرونده نداریم و بعد از خب بحث بودیمیر پرونده گابریل کالدرون را داریم اما با توجه به اولویت زمانی باید ابتدا مطالبات اینیگو را پرداخت کرده و سپس سراغ بودیمیر می رفتیم تا منافع و مصالح باشگاه رعایت شود. اگر پول اینیگو را پرداخت نمی کردیم باز هم پنجره مان بسته می شد. اعضای هیات مدیره به ویژه صدری که به تازگی به هیات مدیره اضافه شده در حال حاضر با تمام توان کار می کنند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: تیم ما چهار دوره قهرمان لیگ برتر شده و نایب قهرمان آسیا است. به جای اینکه چنین تیمی در ناز و نعمت باشد و خیلی راحت بتواند مسائل مالی اش را حل کند، بدهی های عجیب و غریبی دارد که سبب شده این اتفاق رخ ندهد. باید از بازیکنان ، کادرفنی و پرسنل باشگاه که در راه حل این مشکلات به ما کمک می کنند تشکر کنم و ما به عنوان مدیریت حال حاضر باشگاه میراثی به نام بدهی برای آیندگان باقی نگذاریم.

شکوری درباره اعلام برنامه هفته شانزدهم تا هجدهم لیگ برتر گفت: فکر می کنم مقداری به تیم ما فشار می آید. به عنوان یک تیم حرفه ای بحث ۵ یا ۶ روز یک بار بازی کردن را نداریم و این موضوع را قبول می کنیم اما اینکه روز ۲ اسفند پنجره نقل و انتقالات باز شود و تیم ما ۶ اسفند بازی کند، این سوال را به وجود می آورد بازیکنان جدیدی که قرار است به پرسپولیس اضافه شوند چه زمانی می توانند با تیم تمرین کنند و هماهنگ شوند؟ این سوال فنی است که امیدوارم درباره اش فکر شود. این برنامه ریزی حرفه ای و منطقی نیست و شاید هیچ جا اتفاق نیفتد.

وی افزود: البته سازمان لیگ را با توجه به وضعیت کرونا و شرایطی که ایجاد شده درک می کنیم اما علاقه مند هستیم شرایط حرفه ای مانند تمام دنیا در لیگ ایران هم رعایت و به تیم هایی مثل ما که می توانند به فینال مسابقات قاره ای شان راه پیدا کنند ویژه تر نگاه شود. این اتفاق باید بیفتد زیرا پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در فینال آسیا حاضر شد و فشار بیش از حد به تیم ما حرفه ای نیست.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بازگشت مهدی ترابی به این تیم توضیح داد: طبق آخرین استعلام ما ترابی بازیکن تیم قطری بوده اما گویا اتفاق های جدیدی افتاده و از باشگاه العربی جدا شده است. برای صحبت کردن با وی منتظر حضورش در ایران هستیم. مهدی بازیکن پرسپولیس بوده و برای تیم ما افتخارآفرینی کرده است. هر دو طرف دوست دارند ترابی در پرسپولیس حضور داشته باشد و هواداران هم از بازگشت این بازیکن استقبال می کنند تا بتوانیم در مسیر کسب پنجمین قهرمانی حرکت کنیم.

شکوری درباره اظهارات اخیر مهدی رسول پناه علیه یحیی گل محمدی تصریح کرد: از زمان حضور مدیریت جدید در پرسپولیس سیاست گذاری باشگاه تزریق آرامش به تیم بوده است. در سه ماه گذشته تمام تلاش ما برای تحقق همین هدف بوده و همچنان این سیاست را دنبال می کنیم. قطعا باشگاه پرسپولیس مقابل هر فردی، ارگان یا سازمانی بخواهد این آرامش را به هم بزند، ایستادگی می کند. امیدوارم دوستانی که کنار تیم بودند، هستند یا در آینده خواهند بود، کمک کنند تیم ما همچنان این نقطه قوت خود را حفظ کند.

258 41

کد خبر 1482222

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =