افزایش گشت‌های پلیس در شب‌های قطعی برق

مهر نوشت: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از تقویت گشت‌های شبانه، ایست و بازرسی در ایام قطعی برق خبر داد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قطع برق بر فعالیت پلیس و وقوع جرم و جنایت در پایتخت تأثیری داشته یا خیر، اظهار کرد: کار پلیس بخصوص پلیس پیشگیری در کلانتری‌ها به صورت شبانه‌روزی است؛ چه برق باشد و چه نباشد، پلیس ۲۴ ساعته در حال انجام وظیفه است.

وی ادامه داد: ما قطعی برق را هم مد نظر قرار دادیم و همزمان گشت‌های شبانه را در کنار ایست و بازرسی‌ها تقویت کرده‌ایم.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود: در مواقعی که احساس می‌کنیم پلیس در برخی مکان‌ها باید حضور بیشتری داشته باشد، اقدام به تقویت نیروها می‌کنیم حتی اگر لازم باشد از پلیس نامحسوس در محل‌هایی که جغرافیای جرم خاصی دارند، استفاده می‌کنیم.

موقوفه‌ای تأکید کرد: با دستور رئیس پلیس پایتخت یک ماه است که گشت شبانه در پایتخت با تلفیقی از پلیس پیشگیری، یگان ضربت سرکلانتری‌ها، یگان امداد، پلیس آگاهی و پلیس امنیت فعال شده‌اند.

به گفته وی، این گشت تلفیقی از تمامی پلیس‌های تخصصی در پایتخت برای جلوگیری از وقوع جرم و جنایت در روزهای منتهی به آخر سال است.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت یادآور شد: پایتخت از نظر وقوع جرایم وضعیت خوبی دارد و در بین استان‌ها در ردیف‌های آخر جای دارد.

موقوفه‌ای در پایان با اشاره به قطعی برق در پایتخت گفت: این قطعی برق مشکلاتی را در بحث رفاهی مردم به وجود می‌آورد اما پلیس در بحث سرقت و درگیری کار خود را انجام می‌دهد و این‌طور نیست که قطعی برق بخواهد تغییری در کار پلیس ایجاد کند.

47231

کد خبر 1482297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =