اجرای نمایش «دیوار آسمان  sky wall» بر فراز برج آزادی، به تعویق افتاد

تئاتر فیزیکال «دیوار آسمان» به دلیل حضور بازیگران در ارتفاع بالا و حفظ امنیت جانی گروه نمایش و مخاطبان، با تاخیر اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اجرای نمایش «دیوار آسمان  sky wall» کاری از گروه بین‌المللی تئاتر بدن دیوانه به نویسندگی، طراحی و کارگردانی یاسر خاسب بر فراز برج آزادی به تعویق افتاد.

«دیوار آسمان» نخستین بار قرار بود ۱۰ بهمن اجرا شود که به ۱۶ بهمن موکول شد، اما حالا یاسر خاسب اعلام کرده که این نمایش را روز ۲۰ بهمن اجرا می‌کند.

نمایش «دیوار آسمان» به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوا، هماهنگی با ارگان‌های ذیربط و دریافت مجوز از سازمان‌های مختلف مربوط به منطقه اجرایی، به زمان اعلام شده موکول شده است.

یاسر خاسب به اتفاق گروه تخصصی اجرایی، امروز (پنجشنبه ۱۶ بهمن) با رعایت تمامی موارد ایمنی و انجام تست‌های حرکتی خطوط پروازی، یک اجرای تمرینی انجام می‌دهد تا خود را برای نمایش اصلی و بداهه آماده کند. همچنین تمرین‌های ویژه این اثر در طبیعت و از ماه پیش روی دیوار ۱۲ متری حریق تالار وحدت صورت گرفته است، با در نظر گرفتن اینکه برج آزادی چندین برابر بیش از این‌هاست.

فیزیکال آرت اسکای دایو وال (هنر حرکات پروازی روی دیوار) است و در خلاصه اثر آمده است: «بر بلندای پهنه‌ دیواری عظیم، کماندو گربه ایرانی در جاده ابریشم، همچون تخته سنگ نبشته‌ بیستون‌گون، انسانی آزاد در گذر از روی خط افق، به محور گردشی حول حائل عمود، به عشق و انرژی و صلح و نیک نامی ایران در جهان می‌کوشد.»

تئاتر فیزیکال «دیوار آسمان» به دلیل شیوه‌ خاص اجرایی و به دلیل اجرا در ارتفاعات و حفظ امنیت جانی تیم اجرایی و مخاطبان با توجه به شرایط جوی و آب و هوایی روز دوشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۸ بر فراز برج آزادی اجرا خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1483163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =