گل محمدی:این برد تقدیم به انصاریان

فارس نوشت:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم روح انصاریان شاد باشد و این پیروزی را هم به وی تقدیم می‌کنیم.

 یحیی ‌گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: من هم فوت علی انصاریان را به همه فوتبالدوستان، جامعه ورزش هنر، خانواده اش و به ویژه مادرش تسلیت می‌گویم. امیدوارم روحش شاد باشد و این پیروزی را هم به انصاریان تقدیم می‌کنیم.

وی افزود: تراکتور همیشه یکی از تیم‌های خوب لیگ بوده و بازی کردن مقابل آن همیشه سخت است. بازیکنان ما خیلی خوب، با تمرکز و با انرژی بالا کار کردند. موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم این دیدار را با اختلاف گل بیشتری ببریم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: یکی از بهترین ‌بازی‌های این فصل ما بود و تمرکز خوبی در حمله و دفاع داشتیم. این برد را به بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم. باید از بازیکنانم به دلیل این بازی خوب تشکر کنم. همیشه گفته‌ام که آنها باعث افتخار هستند. همیشه به آنها گفته‌ام باعث افتخار هواداران هستند و با تمام مشکلاتشان با قدرت کار را جلو برده و خیلی خوب از این مسائل عبور می‌کنند.

گل‌محمدی ادامه داد: باید از تمام افرادی که برای انجام این مسابقه زحمت کشیدند، تشکر کنم؛ به ویژه داوران که روز خیلی خوبی داشته و بازی را خوب مدیریت کردند. تیم خیلی قوی بود و باید برای تیم تراکتور هم در ادامه آرزوی موفقیت کنم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از کارهای خوب ما در این مسابقه، حفظ توپ در زمین حریف بود. خیلی از مواقع توانستیم با تعویض جریان توپ، بازی را در اختیار بگیریم. با ارسال از کناره‌ها و استفاده از عمق حریف موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم. از زمان ورود عالیشاه به زمین هم خوب توانستیم بازی را مدیریت کنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس افزود: تعویضمان خیلی خوب بود و ضمن مدیریت بازی، می‌توانستیم‌ گل‌هایمان را هم اضافه کنیم. بازیکنانم وظایف خود را به خوبی انجام داده و تعویض‌هایمان خوب جواب داد. عالیشاه هم از وقتی به زمین آمد، خیلی خوب روند را مدیریت کرد.

251 251

کد خبر 1483200

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =