قایدی: مسئولان باشگاه تمرکز و اعصاب من را به هم ریخته‌اند

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: من قلباً استقلال را دوست دارم اگر شرایطش فراهم و مهیا باشد هیچ وقت دوست ندارم از استقلال بروم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی قایدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما از لحاظ روحی واقعاً به هم می‌ریزیم. نمی‌دانم چه کسی باید جوابگوی این بی‌احترامی‌ها باشد. وریا غفوری می‌داند، چون همیشه با او صحبت می‌کنم. من نمی‌خواهم اصلاً خودم را درگیر این اتفاقات کنم. نزدیک به چهار پنج بازی است که مرتب قول می‌دهند و می‌گویند که به باشگاه بیا. من نمی‌دانم اگر نمی‌خواستند درست بکنند چرا الکی قول می‌دهند که ذهن ما درگیر شود!

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «در مورد شما چه بحثی است، مگر قراردادتان را با سعادتمند تمدید نکردید؟»، گفت: من ساعت ۱۲ همان شب نزد سعادتمند رفتم. آقای سعادتمند آن شب یک کم خسته بود و گفت می‌رویم قطر مسئله را درست می‌کنیم. آمدند قطر صحبت‌ها را کردیم و گفتند که مهر باشگاه را نداریم. بعد که برگشتم متأسفانه آقای سعادتمند از سمت خود استعفا کرد. بعد آقای مددی آمدند و من مدیر برنامه‌هایم را که به باشگاه می‌فرستم مرتب قول می‌دهند که امروز درست می‌کنیم، فردا درست می‌کنیم!  اما واقعاً تمرکز و اعصاب من را به هم ریخته‌اند.

قایدی با اشاره به وضعیت نامناسب تیمش در اردو، افزود: ما وقتی به اردو می‌آییم به صورت پرسی به ما غذا می‌دهند. من نمی‌دانم کجای دنیا اینگونه به بازیکنان‌شان غذا می‌دهند! می‌گویند یک غذا بیشتر ندهید، دو دست لباس می‌دهند و یک دست آن را بر می‌دارند. با بازیکنان‌مان هم در زمین تمرینات در ورزشگاه انقلاب سنگ و شیشه جمع می‌کنیم!

مهاجم استقلال در پاسخ به این سوال که بازیکنان از صدرنشینی تیم‌شان خوشحال نیستند گفت: نمی‌دانیم صاحب‌مان کیست؟ خدا را شکر هواداران هستند و باید به آنها بگوییم که با چه شرایطی این مسیر را ادامه می‌دهیم. اما ما باید وظیفه‌مان را انجام بدهید. خیلی‌ها می‌دانند که این مشکلات در استقلال و پرسپولیس هست اما واقعا الان تیمی که صدرنشینی است باید یک نگاه ویژه به آن داشته باشند. ما بازیکن هستیم و باید حق‌مان را بگیریم.

وی در مورد پیشنهادهای خارجی که در مورد او وجود دارد و آیا در این باشگاه ماندنی هستی یا خیر گفت: من خودم هم نمی‌دانم. من قلباً استقلال را دوست دارم اگر شرایطش فراهم و مهیا باشد هیچ وقت دوست ندارم از این تیم بروم. اگر اینجا امکانات خوبی وجود داشته باشد هیچکس واقعاً دوست ندارد از استقلال جدا شود.

قایدی در پایان درباره از دست دادن پنالتی نیز تصریح کرد: از هواداران بابت از دست دادن پنالتی عذرخواهی می‌کنم.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1483455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =