۴ نفر
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
حمله تند محمد نوری به محمود فکری

تسنیم نوشت: مدافع پیشین استقلال گفت که اعتراض‌ها و حواشی بعد از بازی با نساجی از سوی بازیکنان، باعث شد آبی‌پوشان مقابل سپاهان بدون تمرکز و ضعیف بازی کنند.

محمد نوری در خصوص شکست ۲ بر صفر استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: آبی‌پوشان بازی بسیار ضعیفی در اصفهان به نمایش گذاشتند و یک بازی بی‌هدف و سردرگم را از شاگردان فکری مقابل سپاهان دیدیم. در چهره تک‌تک بازیکنان بی‌انگیزگی و عدم تمرکز نمایان بود که باعث شد سپاهانی‌ها از اشتباهات استقلالی‌ها به بهترین شکل استفاده کنند.

وی ادامه داد: در خط دفاع و دروازه‌ خیلی اشتباه داشتیم و بدون تمرکز بازی کردیم. مدافعان استقلال به خوبی وظایف‌شان را انجام نمی‌دهند و اشتباهات آنها باعث می‌شود در سایر خطوط هم به مشکل بخوریم. استقلال میانه میدان را تقدیم سپاهان کرده بود و عملا مهاجمان تغذیه نشدند و موقعیت صددرصدی مقابل دروازه سپاهان خلق نکردیم. مطهری و قایدی مجبور بودند به عقب بیایند تا صاحب توپ شوند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه گل اول سپاهان روی عدم جاگیری مناسب مدافعان به ثمر رسید، خاطرنشان کرد: وقتی گل اول سپاهان به ثمر رسیدن، شهباززاده در بین ۴ بازیکن استقلال به توپ ضربه زد و گل اول را به ثمر رساند. خط دفاع استقلال مقابل سپاهان فاجعه بود، از سوی دیگر هافبک‌های ما هم محو بودند و نتوانستند بازیسازی خوبی انجام دهند. در واقع استقلال مقابل سپاهان صلابت همیشگی را نداشت و به راحتی در یکی از مهمترین بازی‌های نیم‌فصل صدرنشینی را از دست داد. 

«اعتراضات پس از بازی با نساجی هیچ توجیهی نداشت.» نوری با طرح این موضوع در خصوص حواشی‌ که در یک هفته گذشته برای استقلال به وجود آمد، عنوان کرد: استقلال صدرنشین لیگ بود و هیچ دلیلی ندارد که بازیکنان پس از یک بازی که آن هم با پیروزی به پایان رسیده جو تیم را خراب کنند و تیم را به حاشیه ببرند. اگر هم مشکلی هم است نباید رسانه‌ای شده و باید در باشگاه حل شود. وقتی بازیکنان اعتراض می‌کنند این مسائل در یک هفته همراه آنها خواهد بود و باعث می‌شود که تمرکزشان به هم بخورد. نتیجه این اتفاقات را مقابل سپاهان  دیدیم و یک تیم بی‌انگیزه و بدون تمرکز را دیدیم. 

وی ادامه داد: امیدوارم در نیم‌فصل تیم تقویت شود و برای نیم‌فصل دوم با هماهنگی و آمادگی بیشتری بازیکنان به میدان برود. برای نیم فصل‌دوم استقلال نیاز به یک پلی‌میکر و مدافع وسط قدرتمند دارد. خط دفاع استقلال نیاز به یک رهبر دارد که تیم را جمع کند. ضمن اینکه با این نفرات خط دفاعی، بازی با ۳ مدافع اشتباه است. متاسفانه مدافعان استقلال اشتباهات زیادی در بازی‌های گذشته داشتند که مقابل سپاهان هم تکرار شد. ما یک بازیکن جنگنده برای خط دفاع نیاز داریم که هم اشتباهات را پوشش دهد و هم تیم را رهبری کند. 

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1486218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =