روزانه ۷۰تن مرغ گرم در قزوین توزیع می‌شود

رئیس سازمان صمت استان قزوین در جلسه ستاد تنظیم بازار گفت: روزانه ۷۰تن مرغ گرم در استان توزیع می‌شود و خوشبختانه واحدهای صنفی سطح شهر کمبودی در حوزه گوشت مرغ ‏ندارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عزیزاله افضلی، رئیس سازمان صمت استان قزوین در جلسه کارگروه اصلی ستاد تنظیم بازار استان که به ریاست  جمالی پور استاندار قزوین و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد؛ گفت: با توجه به نیاز استان روزانه ۷۰تن مرغ گرم در سطح استان توزیع می شود که این میزان در بعضی از ایام با توجه به تقاضا تا ۹۰تن نیز توزیع می شود.

افضلی تصریح کرد: خوشبختانه تمام واحدهای صنفی سطح شهر کمبودی در حوزه گوشت مرغ ‏ندارند و این کالا را بر اساس قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار به فروش می‌رسانند.‏

رئیس سازمان صمت استان قزوین  در ادامه افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر نوع تخلف صنفی احتمالی مراتب را سریعا به تلفن ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت توسط بازرسان سازمان صمت رسیدگی شود.

ارائه گزارش در خصوص وضعیت تولید کشمش در سطح استان  توسط سازمان جهاد کشاورزی و تصمیم گیری در خصوص نحوه خرید، ارائه وضعیت توزیع و قیمت مرغ و تخم مرغ  توسط سازمان جهاد کشاورزی و تشکلهای تولیدی و بررسی پیشنهاد اتاق اصناف در خصوص اعلام نرخ اتحادیه قصابان از دستورات جلسه ستاد تنظیم بازار استان بود.

48

کد خبر 1486250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =