پوریا پورسرخ، هم‌بازی الیکا عبدالرزاقی در «برف بی صدا می‌بارد» شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پوریا پورسرخ، به سریال «برف بی صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی پیوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با ادامه تصویربرداری سریال «برف بی صدا می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در لوکشین‌های شهر تهران و استان البرز، پس از پیوستن فرهاد آئیش و الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، سومین بازیگری است که حضور او در این پروژه تلویزیونی رسانه‌ای می‌شود.

«برف بی صدا می بارد» به نویسندگی نویسندگی مسعود بهبهانی‌نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری، عنوان سریالی سه فصلی است که داستانش در دهه‌های ۶۰ ـ ۷۰ و ۹۰ روایت می‌شود.

هم‌اکنون با حضور عوامل و بازیگران این مجموعه تلویزیونی در یکی از بیمارستان‌های استان البرز، ۱۵ درصد از تصویربرداری آن به پایان رسیده است و به‌زودی، گروه و عوامل آن، راهی لوکیشن‌های شمال کشور و رفسنجان خواهند شد.

در خلاصه داستان این سریال که محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست، آمده است: «اگر بمانی، غزل غزل ترانه لبخند به پایت می‌ریزم. پرده حسرت از دلت برمی‌کنم. برف بی‌صدا می‌بارد، دردانه من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم ...»

۵۷۵۷

کد خبر 1486618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =