کشف بیش از ۳ هزار لاستیک احتکار شده در کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف سه هزار و ۴۰۴ لاستیک احتکار شده در کاشان خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی در گفتگو با خبرآنلاین با اشاره به تلاش نیروی انتظامی برای حفظ امنیت اقتصادی جامعه اظهار داشت: بر این مبنا پلیس کاشان با هرگونه فعالیت غیرقانونی مثل احتکار که باعث فشار اقتصادی به همشهریان کاشانی شود، مقابله می کند.

وی با بیان اینکه گزارشی مبنی بر وجود یک انبار لاستیک به دست پلیس امنیت اقتصادی کاشان رسید، ابراز داشت: ماموران پلیس با حکم مقام محترم قضایی در بازرسی های انجام شده از این انبار سه هزار و ۴۰۴ حلقه لاستیک را بدون هیچ گونه مجوز و مدارک قانونی کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اشاره به اینکه طبق نظر کارشناسان ارزش این لاستیک ها بیش از ۲۱ میلیارد ریال است، خاطرنشان کرد: در ارتباط با این پرونده یک نفر هم دستگیر شد.

وی همچنین از انهدام باند سارقان پایه های روشنایی معابر در کاشان خبر داد و خاطرنشان کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت پایه های روشنایی و کتیبه های برنجی متصل به پایه ها در بلوار امام رضا شهر کاشان این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۴ ناجی آباد کاشان قرار گرفت.

سرهنگ بساطی با اشاره به اینکه این سرقت ها توسط سارقان حرفه ای انجام شده بود، بیان داشت: ماموران پلیس پس از شناسایی سارقان و هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان  متهمان را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان به همراه اموال مسروقه دستگیر کردند.

وی افزود: چهار متهم این باند در بازجویی های پلیسی و در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی پلیس تاکنون به شش فقره سرقت اعتراف و تحقیقات در این خصوص کماکان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در برابر مجرمان و قانون‌شکنان ایستاده و اجازه سرکشی و جولان را به آنان نخواهد داد و شهروندان عزیز در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

48

کد خبر 1487623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =