توزیع میوه و تره بار شب عید در اصفهان از نیمه دوم اسفند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: از نیمه دوم اسفندماه میوه و تره بار شب عید با نظارت و تخصیص مکانهای عرضه مستقیم توزیع می شود.

سید حسن قاضی عسگر در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به تشکیل کارگروه میوه و تره بار در شب عید نوروز اظهار داشت: مقرر شد نرخ های اعمال شده در میدان میوه و تره بار توسط کمیته هماهنگی و نظارت بر قیمت های میوه با محوریت معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان صمت و حضور نماینده استانداری و تعزیرات، بازرسی اصناف و نماینده اتحادیه و نماینده انجمن صنفی کشاورزی انجام شود.

وی افزود: این کمیته هماهنگی و نظارت بر قیمت میوه و تره بار با تایید بر روند قیمت گذاری بر روند عرضه میوه شب عید نقش خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر تولید مرغ سایز در استان اصفهان تصریح کرد: قرار شد در کشتارگاه ها مرغ سایز بر اساس استانداردهای جهانی کشتار شود و شرکت پشتیبانی امور دام با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی بر روند توزیع مرغ شب عید نظارت داشته باشند.

وی بیان داشت: از نیمه دوم اسفندماه عرضه میوه و تره بار در مکانهای تعیین شده انجام می شود.

قاضی عسگر با اشاره به اینکه سازمان تعاون روستایی مقرر شد محل هایی را در اصفهان به توزیع مستقیم محصولات میوه و تره بار عرضه کند، گفت: توزیع از تولید به مصرف بر عهده سازمان تعاون روستایی قرار گرفته شد.

وی اضافه کرد: فهرست تمام سردخانه های استان اصفهان احصاء شده تا با کنترل و نظارت بر عرضه میوه و تره بار شب عید از این ظرفیت هم استفاده شود.

48

کد خبر 1488052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =