پرداخت ۲۳۰ میلیون ریال کمک هزینه درمان به نیازمندان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد گفت: اجرای چهل خدمت کنگره ملی شهدای استان با قدرت در حال پیگیری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ سرهنگ پاسدار عباس جوکار در نشست خبری ستاد یادواره های شهدای شهرستان های استان یزد با اشاره به برگزاری ۴۸ یادواره شهدا در سطح محلات شهر یزد گفت: تا کنون بیش از ۳۰ یادواره شهدای دانش آموز به صورت مجازی و حضوری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شهر یزد برگزار شده است.
وی به اقدامات انجام شده در راستای محرومیت زدایی در شهر یزد اشاره کرد و افزود: بهسازی ۳۷ خانه محرومین، تهیه و توزیع ۱۷۰ کمک جهیزیه، احداث هفت کارگاه اشتغال زایی بانوان و اشتغال مستقیم ۴۵ نفر، تهیه و توزیع ۲۴ هزار بسته معیشتی، تهیه ۲۱۰ تبلت دانش آموزی، توزیع ۵۰ هزار قرص نان و توزیع ۱۴ هزار پرس غذای گرم از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد اظهار کرد: برگزاری ۶۰ نمایشگاه دانش آموزی، برگزاری ۲۰ مسابقه فرهنگی و ورزشی با نام شهدا، تحریر دو هزار و ۷۰۰ مقاله دانش آموزی، برگزاری ۱۴۰ هزار ختم صلوات و ۵۰۰ ختم قرآن، غبار روبی از قبور شهدا و سرکشی از خانواده شهدا از جمله اقدامت دیگری است که با نام شهدا در شهرستان یزد انجام شده است.
سرهنگ جوکار با اشاره به پرداخت ۲۳۰ میلیون ریال کمک هزینه درمان به نیازمندان، ادامه داد: مشاوره تحصیلی رایگان به هزار و ۴۰۰ نفر، اهدای بیش از هزار واحد خون، ساخت فضای آموزشی و... دیگر اقدامان انجام شده در راستای کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد است.

کد خبر 1488219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =