گلایه از نبود جایگاه سوخت در آزادراه غدیر

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در حال حاضر هیچ تقاضایی به منظور احداث جایگاه سوخت برای آزادراه غدیر در قالب مجتمع خدماتی رفاهی وجود ندارد.

فاطمه کاهی  ، درباره اظهارات اخیر سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور کشور در زمان بازدید از آزاد راه غدیر درباره تامین جایگاه‌های سوخت در این آزادراه بیان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی آزادراه غدیر در محدوده استان قزوین، احداث جایگاه عرضه سوخت در قالب مجتمع خدماتی رفاهی میسر خواهد بود.

او افزود: بر این اساس متقاضیان احداث این مجتمع ها، در ابتدا باید درخواست خود را جهت اخذ موافقت اصولی به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ارائه کنند؛ سپس در صورت صدور موافقت نامه از سوی آن سازمان، تقاضای مربوطه برای احداث جایگاه عرضه سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.

کاهی در پایان تاکید کرد:در حال حاضر هیچ تقاضایی مبنی بر احداث جایگاه سوخت در آزادراه غدیر به منطقه قزوین نرسیده است و با توجه به این که این مسیر از ۷ اسفندماه افتتاح خواهد شد، هیچگونه جایگاه سوخت فعال یا در حال احداثی در آن وجود ندارد.

223224

کد خبر 1488841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =