۱ نفر
۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
کتاب «گاف» به بازار آمد

کتاب «گاف» نوشته سارا گریانلو که توسط نشر صاد منتشر شده است روایت زن و شوهری است که تصمیم می‌گیرند به یک گروه جهادی برای کمک به اقشار محروم جامعه بپیوندند و در این بین با مسائلی مانند واعتیاد و کودک همسری مواجه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب «گاف» به‌قلم سارا گریانلو توسط نشر صاد منتشر شد. این اثر با پرداختی جسورانه روایتگر زندگی اقشار فرودست جامعه است و به مسائلی از جمله اعتیاد، آسیب‌های جسمی و روانی، کودک همسری و همچنین به پیامدهای شکاف طبقاتی و رنج حاصل از آن که قشر محروم جامعه با آن دست به گریبانند اشاره دارد.

بعضی صداها به همه می‌رسد، صداهایی که از گردن‌های کلفت درآمده باشد ولی صداهایی‌ هستند که به گوش حتی صاحبان‌شان هم نمی‌رسد. روایت «گاف» دردنگاری مردمانی است که صدای بلندی ندارند. 

ارغوان و ایمان زوج معلمی هستند که زندگی عادی دارند، از قضا تصمیم می‌گیرند به یک گروه جهادی برای کمک به اقشار محروم جامعه بپیوندند. در سیر این بازدید از خانواده‌های آسیب دیده، زندگی آنان نیز دستخوش تغییر می‌شود.

در بخشی از این کتاب آمده است: «حال غریبی است جدا. می‌خواهی و نمی‌خواهی که از دنیایت جدا شوی و در عین اینکه روزمرگی تو را مثل نهنگی بلعیده و در کام خویش فرو برده و می‌رود که فراموش کنی بیرون شکمش دنیای دیگری هست، باز اما گه‌گداری نهنگ، دهانش را باز می‌کند و می‌فهمی همه چیز در بیرون از چهاردیواری تو دارد راه خودش را می‌رود.»

نسخه‌ الکترونیکی کتاب گاف را می‌توانید در طاقچه بخوانید و نسخه‌ کاغذی اثر نیز در ۲۱۸ صفحه و با قیمت ۴۵ هزار تومان قابل سفارش در سایت نشر صاد است.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1489807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =