بازگشت مجدد بیمارستان خورشید به مدار کرونا/ شناسایی ۱۵۵ مورد ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با هشدار درباره افزایش موارد جهش یافته کرونا در اصفهان از شناسایی ۱۵۵ بیمار جدید مبتلا به این بیماری در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با هشدار افزایش تعداد موارد جهش یافته کرونا در اصفهان اظهار داشت: با توجه به امکان ایجاد موج جدید در استان اصفهان، معاونت درمان دانشگاه تغییراتی در ظرفیت بیمارستانهای استان ایجاد کرد که مهمترین آن بازگشت مجدد بیمارستان خورشید به عنوان بیمارستان مرجع کووید از تاریخ ۱۶ اسفندماه است.  

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۴۸۷ بیمار مشکوک به کرونا ۱۵۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۰۴ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر، ۶۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۴۸۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۶۵ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میرسه بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته یک نفر با تست قطعی کرونا فوت شد.

46

کد خبر 1490534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =