حضور وزیر صنعت در نمایشگاه توانمندی صنایع قزوین

علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه دائمی دستاوردهای صنایع کوچک و متوسط استان قزوین در شهرک صنعتی کاسپین دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت در بازدید از نمایشگاه دائمی توانمندی های صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی قزوین، با تولیدات واحدهای صنعتی این استان آشنا شد.
در این نمایشگاه، محصولات و تولیدات صنایع مختلف قزوین برای آشنایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مسئولان کشوری به نمایش گذاشته شده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه خط تولید یک واحد تولیدی را در این شهرک در زمینه پارچه فیلامنتی و گلدوزی بر روی پارچه با ۵۵میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت و ۴۰نفر اشتغال به بهره برداری رساند.
رزم حسینی همچنین در ادامه کلنگ احداث یک واحد تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با هزار و ۱۲۰میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت و ۲۱هزار و ۷۰۵تن محصول با زمینه اشتغال ۲۷۰نفر کلنگ زنی کرد.
همچنین با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، عملیات احداث یک واحد تولیدی دیگر در زمینه تولید لوازم بهداشتی چینی، پانل سرامیکی نمای ساختمان، قطعات تزئینی از کاشی و سرامیک با ۲هزار و ۴۰۰میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت و پنج هزار تن ظرفیت تولید سالانه و زمینه اشتغال ۱۳۰نفر آغاز شد.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی، لطف الله سیاهکالی و فاطمه محمدبیگی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان در این مراسم حضور داشتند.
افتتاح چند واحد تولیدی، بازدید از چند کارخانه، دیدار با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و حضور در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از جمله برنامه های سفر یکروزه وزیر صنعت در سفر به قزوین است.

۴۶

کد خبر 1490594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =