‍ رفع موانع تولید ۹ واحد تولیدی دراستان چهارمحال و بختیاری

موانع تولید ۹ واحد تولیدی چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان بررسی و رفع شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در این نشست با تاکید بر هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع تولید و تسهیل در فعالیت واحدهای تولیدی اظهار داشت: بی‌شک رونق تولید زمینه اشتغالزایی و توسعه اقتصادی استان را به دنبال دارد و باید از تمامی ظرفیت‌ها بهره‌گیری کرد.

الله‌کرم نصیری افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های استان حمایت از بخش تولید، احیای واحدهای راکد و رفع موانع تولید است و در همین راستا بیش از ۶۰ جلسه تشکیل شده است.

وی با اشاره به مشکلات واحدهای تولید آب معدنی واقع در شهرستان کوهرنگ، اظهار داشت: این واحدها در خصوص تسهیلات بانکی و نصب کنتور آب با مشکلاتی روبرو بودند که با حضور بانک‌های عامل و شرکت آب منطقه‌ای بررسی و برطرف شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: برخی واحدهای گردشگری استان نیز با مشکلاتی روبرو بودند که مقرر شد با تشکیل کمیته‌های تخصصی این مشکلات به طور کامل برطرف شود.

نصیری به تفاهم‌نامه بانک‌های استان با دستگاه‌های اجرایی در خصوص اجرای طرح‌های جهش تولید استان اشاره کرد و گفت: در قالب این تفاهم‌نامه‌ها ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های جهش تولید اختصاص یافته است.

گفتنی است، ۸۵۰ واحد صنعتی در این استان وجود دارد که از این تعداد ۳۵ واحد صنعتی بزرگ، ۳۲ واحد متوسط و مابقی واحدها صنایع کوچک هستند.

46

کد خبر 1491576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =