جشنواره ایتاپ نوآوری و فراوری در صنایع غذایی دربهبهان برگزار می شود

مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بهبهان ورمرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا(ص)، جشنواره ایتاپ نوآوری و فراوری در صنایع غذایی را برگزار می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از اهواز، این جشنواره با  حمایت پارک علم وفناوری خوزستان و همکاری دانشگاه علوم پزشکی، اداره صنعت، معدن و تجارت و مرکز فنی حرفه ای و کانون بانوان ۲۰ اسفندماه جاری به صورت آنلاین برگزار می شود.

فراخوان این جشنواره از ۴ تا ۱۸ اسفند ماه جاری منتشر و برگزاری آن به صورت آنلاین در ۲۰ اسفند جاری از طریق سامانه ویدئو کنفرانس پارک علم و فناوری خوزستان انجام می شود و بر همین مبنا از علاقمندان و فعالان صنعت غذا و کشاورزی، دانشجویان و فارغ التحصیلان، اندیشمندان، اساتید و متخصصان صنعت غذا ، تغذیه و کشاورزی برای ارسال ایده های نوآورانه در ایتاپ نوآوری و فراوری صنایع غذایی دعوت می شود.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به سایت www.itapf.ir، ایده های خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸-۳۳۳۳۸۳۳۵-۰۶۱ داخلی ۱۲۵ تماس بگیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جشنواره ایتاپ هر ساله با هدف ترویج و تشویق خلاقیت و نوآوری، شناسایی نیروهای خلاق و برقراری ارتباط با آنها و شناسایی قابلیت‏‏های فناوری موجود در شهرستان بهبهان  با موضوعات مختلف برگزار شده و دستاوردهای خوبی نیز داشته است. جشنواره ایتاپ(ایده تا پدیده) جشنواره ایست که در آن افراد ایده های خود را مطرح می کنند و برگزیدگان علاوه بر دریافت لوح تقدیر و جوایز نقدی می توانند به عضویت مرکز رشد درآمده و از تسهیلات پارک علم وفناوری خوزستان بهره مند شوند.

48

کد خبر 1491761

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =