۲ نفر
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
13 نحس ساسی و گیج و منگی ما

خبرنیوز نوشت:کاش دانشگاهی، نهادی، جایی متولی شود و با دعوت از کارشناسان و روان شناسان مختلف فکری به حالی چنین روزهایی کند و تا با فعالیت یک خواننده و یک کلیپ چند دقیقه ای همه مات و منگ نباشیم.

ظاهرا کار از کار گذشته خصوصا این روزها که کرونا هم به کمک ساسی مانکن آمده، آموزش در ایران مجازی شده و اغلب دانش آموزان حتی آنها که تحصیلات ابتدایی دارند به ناچار با گوشی همراه، همراه هستند.

چند روزی است که زمزمه انتشار کلیپ جنجالی ساسی مانکن خواننده لس آنجلسی نقل محافل شده و آن گونه که این خواننده در یک پیام ویدیویی عنوان کرده؛ انتشار آن ویدیو امروز است؛ سیزدهم اسفندماه.

دلیل جنجالی شدن این کلیپ حضور بازیگر مشهور زن فیلم های هرزه نگار در کلیپ جدید ساسی مانکن است.

نکته قابل تامل این است که از زمان زمزمه انتشار این کلیپ هیچ کارشناس امور فرهنگی یا هر امور مرتبط دیگری راهی برای مقابله با آن ارایه نکرده و همه تنها ابراز نگرانی می کنند.

برخی سلبریتی ها و بازیگران مشهور هم ناخواسته به خواسته این خواننده جنجالی تن داده و با محکوم کردن محتوای این کلیپ که مثلا کلیپ فاسدی هست و … بیشتر به تبلیغ و نشر آن می پردازند تا مقابله به آن.

بسیاری از دنبال کنندگان سلبریتی ها و بازیگران در اینستاگرام تا حالا اصلا نام این این شبه بازیگر هرزه نگار را هم نشنیده اند اما طی دو سه روز گذشته کنجکاوانه دنبال او رفته اند و بر فالوورهایش افزوده اند، درصد جستجویش در گوگل را بالا برده اند و رکورد کامنت فارسی را برایش شکسته اند.

کشور ما دانشگاه های بسیاری حتی در سطح دکترا دارد که رشته های سیاست گذاری فرهنگی و ارتباطات فرهنگی را سالهاست بنا نهاده اند اما…

کاش دانشگاهی، نهادی، جایی متولی شود و با دعوت از کارشناسان و روان شناسان مختلف فکری به حالی چنین روزهایی کند و تا با فعالیت یک خواننده و یک کلیپ چند دقیقه ای همه مات و منگ نباشیم.

1717

کد خبر 1491943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =