اتهامات جدید علیه سهیل سنگرزاده/ «چطوری جون دل» کلاهبردار است؟

در چند روز گذشته نام سهیل سنگرزاده با چیزی بیشتر از ویدیوهای انگیزشی و مطالب کمدی شنیده می‌شود. برخی رسانه‌ها این بدن ساز ایرانی را با استناد به اظهارات چند شاکی، متهم به کلاهبرداری و فریب زنان کرده اند.

«چطوری جون دل؟ برقراری عزیز؟» امکان ندارد اهل فضای مجازی باشی و این تکیه کلام‌ها به گوش‌ت نرسیده باشد. صاحب صدا و تصویر هم حالا برای کاربران فضای مجازی آشناست. سهیل سنگرزاده ورزشکار ایرانی ساکن آمریکا که این روزها با ویدیوهای انگیزشی‌اش که دستمایه شوخی کاربران شده، چهره‌ای آشنا برای مردم است و همین جملات برای او نزدیک به دو میلیون فالوور دست و پا کرده است.

اما در چند روز گذشته نام سهیل سنگرزاده با چیزی بیشتر از ویدیوهای انگیزشی و مطالب کمدی شنیده می‌شود. برخی رسانه‌ها این بدن ساز ایرانی را با استناد به اظهارات چند شاکی، متهم به کلاهبرداری و فریب زنان کرده اند.

رکنا در این باره نوشته که سهیل سنگرزاده "مبلغ ۵۰ هزار دلار از یک خانم ایرانی مقیم استرالیا به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری  کرده است."  همچنین گفته که گردنبند سنگرزاده که در ویدئوهای او دیده می شود به همراه ۳۵۰ هزار دلار از زن دیگری سرقت شده است. 

باشگاه خبرنگاران جوان هم ویدئویی منتشر کرده که در آن فردی که خود را قربانی سهیل سنگرزاده معرفی کرده علیه او اتهاماتی مطرح می کند. او در این باره می گوید: «من از طریق مادر سهیل با او آشنا شدم و سهیل به من ابراز عشق کرد ابتدا عشقش را باور نکردم الان سهیل را کاملا می‌شناسم. او می‌گفت عاشقم است، اما تا اقامت آمریکا را گرفت و زمانی که من بعد از کلی خرج کردن به سهیل و پیشرفتش در امریکا دیگر خرجی به او ندادم من را رها کرد و در خانه شخصی ایرانی که پولدار است و به گفته خود سهیل تعداد زیادی خانه در آمریکا دارد زندگی می‌کند. یک روز خانمی از استرالیا تماس گرفت و گفت سهیل از من مبلغ زیادی به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است، پولی که برای برادر و پدرم می‌فرستادم، اما سهیل از سادگی من استفاده کرد و این پول را بالا کشید.»

۱۷۴۷۲۳۲

کد خبر 1492020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  31 7
  این خانم که در استرالیا است و مال باخته شده مگر قبلا با ایران و مردم ایران و قضائیه همکاری و هماهنگی میکرد که الان ادعای مالباختگی میکند؟ وقتی هویتش معلوم نیست چطور حرفش را تائید میکنید؟شاید پرستو بوده و کارهای خلاف میکرده
 • IR ۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  28 4
  این خانم که استرالیاست باید از استرالیا پیگیری کند. وقتی زیر این و آن میرفت مگر به قضائیه و مردم ایران اعلام میکرد؟ شاید پرستو بوده و قصد خرابکاری داشته که رکب خورده . اول باید هویتش مشخص بشه. سخنان سنگرزاده هم خوبه و مانع جنایت و کشتار و طلاق و دزدی میشه. جفنگیات مثل بقیه بگه و 1میلیون فالوور جمع کنه خوبه؟