روحانی: بعضی‌ها فکرهایی نکنند، بوی کباب می‌آید، خر داغ می‌کنند  /راه را برای آمریکا باز گذاشته‌ایم، فعلا خسارت نمی گیریم

روحانی خطاب به دولت بایدن گفت: ما سه سال با تمام مقاومت و صبر در برابر تخلف دولت سابق شما و اقتدامات تروریستی او  ایستادگی کردیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز(پنجشنبه) در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت کشور، خطاب به دولتمردان آمریکا گفت:‌ ما سه سال با تمام مقاومت و صبر در برابر تخلف  دولتسابق شما و اقدامات تروریستی او  ایستادگی کردیم. شما در دوران کرونا هم به وظایف انسانی خود عمل نکردید و دولت سابق شما به خاطر ظلم و تعدی به ملت ایران باید در تاریخ شرمنده ملت ایران و جهان  باشد.


>>>> بیشتر بخوانید؛

>>>> نصیحت روحانی به اروپایی ها: به دنبال تصویب قطعنامه علیه ایران نباشید


وی تاکید کرد: اگر دولت جدید می‌خواهد جبران کند ما را راه باز گذاشته‌ایم. بعضی از دوستان گفتند که باید ابتدا آمریکا خسارت مستقیم ۲۰۰ میلیارد دلاری را جبران کند و بعد به فکر مذاکره باشد ولی ما گفتیم که این باشد برای بعد و اگر آمریکا می‌خواهد که ما به تعهدات برجامی بازگردیم ابتدا باید تمامی تحریم‌ها را لغو کند. فعلا از آمریکا خسارت نمی‌گیریم اول بیاید داخل برجام بقیه کارها بعد؛ بعضی‌ها فکرهایی نکنند، بوی کباب می‌آید، خر داغ می‌کنند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1492384

برچسب‌ها