۲ نفر
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
پیام بازگشت امیرمهدی ژوله به تلویزیون

فارس نوشت: این روزها اعلام شده که بناست سریال چوب خط با بازی امیرمهدی ژوله که مدتی با تلویزیون قهر بود، روی آنتن برود.

امیرمهدی ژوله بعد از مدتی کدورت دوباره به تلویزیون برگشته و بناست سریال «چوب خط» با بازی او برود و او در صفحه شخصی خود نوشت: تلویزیون خونه من بوده. خونه بهترین خاطرات من. چه اون روزی که برره و مرد هزارچهره و در حاشیه و... براش مینوشتیم، چه اون روزایی که دورهمی و دیوار به دیوار بازی میکردم و چه خندوانه و استنداپ و اون مهر تکرار نشدنی که از شما گرفتم.

رابطه ما و تلویزیون در دوره ای پر از دلخوری و گلایه و ناراحتی شد که قطعا بخشی از اون به خاطر بعضی بی توجهی ها یا قصور من بوده. حالا قراره به جای تکرار اون روزها و اتفاقات تلخ باز هم با هم کار کنیم. برای شاید لبخندی که گوشه صورتی خسته از این دوران بنشونیم.

این اظهارنظر ژوله البته از سوی دو طیف منتقدان تلویزیون و طرفداران آن مورد نقد قرار گرفت. منتقدان دوست نداشتند که ژوله به تلویزیون بازگردد و از آن طرف طرفداران تلویزیون هم معتقد بودند که تلویزیون جای افرادی نظیر ژوله که علیه صداوسیما سخن گفته، نیست و او به خاطر پول به تلویزیون برگشته و پس از پایان سریال دوباره رویه قبلی خود را ادامه خواهد داد.

بازگشت ژوله به تلویزیون می تواند مسیری تازه باز کند تا رابطه صداوسیما و هنرپیشه ها ترمیم شود و آنهایی که روزی تلویزیون خانه شان بود، پزهای روشنفکری را کنار بگذارند و اول از همه به خاطر خودشان، دوباره به خانه خود برگردند.

۵۸۵۸

کد خبر 1492444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
  24 15
  چه به عنوان نویسنده چه به عنوان بازیگر بی مزه است
  • ج IR ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
   7 11
   تا لحظه ی که بر علیه صدا وسیما هست، بسیار طناز میباشد! اگر برگشت به صدا وسیما، طناز نمی باشد! حس میکنم دورانتون داره تموم میشه! خیلی مواظب باشید.
  • IR ۰۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
   0 0
   هی جیم! دمت گرم
 • IR ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
  4 21
  به نظر من یکی از عالی ترین بازیگران طنز هستند چون در سریال دیوار به دیوار ۱ بسیار زیبا بازی کرده بودند و همچنین نویسنده ی خیلی خوبی هستند واقعا سریال مرد هزار چهره و درحاشیه عالی بود
 • IR ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
  0 0
  از شریعتمداری اجازه بگیر بعد برو تلویزیون