«جشن نیکوکاری» فرصتی برای سرمایه‌گذاری روز قیامت است

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: محرومیت نیازمندان جامعه به این دلیل است که ما حق آنها را ادا نمی‌کنیم و جشن روز نیکوکاری یک فرصت استثنایی و سرمایه گذاری برای همه ماست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه استان قزوین در حاشیه بازدید از پایگاه کمیته امداد در جشن نیکوکاری گفت: با توجه به تشویق‌هایی که خدای متعال در باب انفاق و رسیدگی به حال محرومان و فقرا و توجه به ایتام دارد، حقیقتا این کمک یک فرصت استثنایی و سرمایه گذاری برای همه ماست.

امام‌ جمعه قزوین افزود: اگر ما هرچقدر که می‌توانیم از فرصت کار خیر کمیته امداد و نیکوکاری برای کمک بهره ببریم یک نوع سرمایه گذاری برای روز قیامت خود کرده ایم‌.

او ادامه داد: خدای متعال می‌فرماید، وقتی به من قرض دهید آنچه که به من داده اید چندبرابر به شما برمی‌گردانم، همچنین می‌فرماید؛ در اموال شما حق نیازمندان و محرومان قرار داده شده است، یعنی باید برای کار خیر پیشقدم شویم.

عابدینی بیان کرد: محرومیت نیازمندان جامعه به این دلیل است که ما حق آنها را ادا نمی‌کنیم نه اینکه ما با کمک‌هایمان به نیازمندان لطف می‌کنیم، بلکه به خودمان رحم می‌کنیم، که اگر خدا مال نیازمندان را در اموال ما قرار داده باید این حق را به صاحبانش برگردانیم.

نماینده ولی فقیه استان قزوین در پایان ابراز کرد: امیدواریم خدای متعال به همه ما توفیق دهد که در امر کمک به نیازمندان و محرومان جامعه مشارکت جدی داشته باشیم.

48

کد خبر 1492448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =