۱ نفر
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
دبیر جشنواره موسیقی نواحی معرفی شد

محمدعلی مرآتی به عنوان دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران و کیوان آقامحسنی، نرگس ذاکرجعفری، احمد صدری و حمیدرضا عسگری به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری در احکامی اعضای شورای سیاستگذاری و دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران را منصوب کرد.

براساس احکام او محمدعلی مرآتی به عنوان دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران و کیوان آقامحسنی، نرگس ذاکرجعفری، احمد صدری و حمیدرضا عسگری به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد منصوب شدند.  

محمدعلی مراتی متولد ۱۳۵۱ در کرمانشاه، نوازنده کمانچه و آهنگساز دارای کارشناسی ارشد موزیکولوژی از دانشگاه مارسی فرانسه و دکترای اتنوموزیکولوژی از دانشگاه پاریس است که برای پایان‌نامه دکترای خود درباره فرم‌های فوندامونتال در موسیقی کردی پژوهش کرد. مرآتی نوازنده تخصصی ساز کمانچه است و با نواختن سازهای تنبور، سه‌تار و دف نیز آشنایی دارد. مرآتی تاکنون کنسرت‌های پژوهشی متعددی برگزار کرده و مقالاتی را در کنفرانس‌های پژوهشی و علمی موسیقی ارائه کرده است. او عضو شورای علمی سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی نیز بوده است.

۵۸۲۵۹

کد خبر 1492899

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =