اعطای تسهیلات اشتغال به ۴۵۲مددجوی بهزیستی در قزوین

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: ۴۵۲مددجوی بهزیستی در این استان از ابتدای امسال تسهیلات اشتغال دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا وارثی، مدیرکل بهزیستی استان قزوین با اشاره به وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغال برای مددجویان بهزیستی استان قزوین گفت: برای تسهیلات اشتغال برای امسال ۲۶۳میلیارد ریال اعتبارات کشوری تخصیص داده شده که از این اعتبارات ۲۵۴میلیارد ریال در استان قزوین تاکنون تخصیص یافته است.

او افزود: از میزان تخصیص یافته تا به امروز۲۲۳میلیارد و ۷۵۰میلیون ریال پرداخت شده که امیدواریم با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال این میزان افزایش یابد.

این مقام مسئول گفت: میزان پرداخت تسهیلات اشتغال در استان قزوین نسبت به سال گذشته ۲۸درصد افزایش یافته که امیدواریم این مهم باعث افزایش اشتغال در بین مددجویان بهزیستی باشد.

وارثی بیان کرد: بنابراین تا به امروز ۴۵۲مددجوی بهزیستی در استان قزوین تسهیلات اشتغال دریافت کرده اند.

او با اشاره به اینکه میزان درصد پرداخت این تسهیلات در استان قزوین ۹۰درصد است، اظهار کرد: امیدواریم با توجه به هماهنگی به وجود آمده با بانک های عامل بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت تسهیلات اشتغال را به صورت ۱۰۰درصدی محقق کنیم.

مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: اداره کل بهزیستی استان قزوین در سال ۹۹ باید برای ۷۱۰مددجوی این نهاد شغل ایجاد کند که  این مهم نیز به صورت ۱۰۰درصد محقق شده است.

۴۶

کد خبر 1492992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =